Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 22 października 2019

Konfigurator 3D teraz dostępny dla sześciu siłowników LINAK

Użytkownicy mogą teraz tworzyć trójwymiarowe wizualizacje siłowników LINAK® LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 i LA37, skracając w ten sposób czas projektowania. Skorzystaj z interaktywnego konfiguratora 3D i samodzielnie skonfiguruj wybrane siłowniki LINAK.

Konfigurator 3D umożliwia dostosowanie siłownika LINAK do indywidualnych potrzeb i jest dostępny dla następujących modeli: LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 i LA37 . Pozwala na wprowadzenie szeregu parametrów, takich jak długość skoku, rozmieszczenie punktów mocowania i otworów trzpienia. Umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby obrazów 3D, które można modyfikować do uzyskania odpowiedniej konfiguracji, a następnie pobrać karty danych wybranych produktów do weryfikacji.

Firma LINAK dokłada wszelkich starań, aby wesprzeć klientów poprzez skrócenie czasu potrzebnego na projektowanie systemów siłowników LINAK przeznaczonych do wprowadzenia do maszyn przemysłowych. Konfigurator 3D został opracowany specjalnie z myślą o tych zastosowaniach. Bazując na jego dotychczasowym sukcesie, wierzymy, że dodanie do konfiguratora kolejnych modeli siłowników w jeszcze większym stopniu usprawni procesy operacyjne naszych klientów.

Łatwy dostęp do konfiguracji 3D
Konfigurator 3D jest dostępny na stronie internetowej LINAK. Wystarczy wyszukać wybrany siłownik i wybrać zakładkę 2D/3D.

Konfigurator 3D jest dostępny dla siłowników:
LA12, LA14, LA25, LA33, LA36 i LA37

Potrzebujesz więcej informacji?
Aby uzyskać informacje na temat specyfikacji innych siłowników LINAK, kodów wybranych produktów lub szybkiego zamawiania produktów standardowych, zachęcamy do kontaktu z lokalnym oddziałem LINAK.

Konfigurator 3D siłownika LA36
 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.