Skontaktuj się z Nami Tutaj
To jest segment TECHLINE®

Działalność segmentu LINAK TECHLINE skupia się na tworzeniu niezawodnych rozwiązań zapewniających najwyższą dokładność ruchu według potrzeb i specyfikacji klienta z myślą o pracy w skrajnie trudnych warunkach. 
Od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku w LINAK powstają rozwiązania na bazie siłowników zdolne do wykonywania powtarzalnych ruchów przy dużym obciążeniu i w trudnych warunkach otoczenia. Często są one efektem partnerskiej współpracy z producentami sprzętu m.in. dla branży hodowlanej, rolniczej, budowlanej, energetycznej czy przemysłowej.

W wyniku ścisłej współpracy z klientem powstają konkretne rozwiązania podnoszące walory użytkowe jego produktów oraz umożliwiające budowanie przez niego przewagi konkurencyjnej. Dzięki tej filozofii segment LINAK TECHLINE cieszy się powszechną opinią zaufanego doradcy, posiadającego rozległą wiedzę na temat produktów i zastosowań.

Przed wprowadzeniem na rynek każdy element rozwiązania TECHLINE jest poddawany wnikliwym testom. Testy są przeprowadzane w centrum badawczym LINAK i mają na celu sprawdzenie odporności na drgania, wstrząsy, uderzenia, zmiany temperatury oraz działanie pyłów, substancji chemicznych i wody.

Dla firmy LINAK dostarczanie produktów, które spełniają wymogi prawne i posiadają wszystkie niezbędne dopuszczenia oraz atesty, jest kwestią zasad i uczciwości.

Aby dowiedzieć się więcej o testowaniu produktów LINAK, zachęcamy do odwiedzenia centrum testowego w ośrodku badań i rozwoju LINAK. Aby uzyskać więcej informacji na temat wybranych rozwiązań siłownikowych segmentu TECHLINE, przejdź do sekcji poświęconej obszarom biznesowym lub zastosowaniom.

Więcej informacji na temat grupy LINAK znajdziesz na stronie www.linak.pl/organizacja.

Niezniszczalne play-icon

Niezniszczalne

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia play-icon

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia

Pliki

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Ergonomia produkcji

Poprawa ergonomii pozwala zminimalizować zmęczenie mięśniowe oraz urazy układu mięśniowo-szkieletowego

Broszura poświęcona testom w LINAK

Każdy podzespół siłownika poddawany jest serii testów przeprowadzanych w centrum badawczym LINAK. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w folderze.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt