Skontaktuj się z Nami Tutaj

Firma LINAK zajmuje się projektowaniem i produkcją kompletnych systemów siłowników do płynnej i niezawodnej regulacji ruchu w szerokim spektrum zastosowań. Siłowniki LINAK odpowiadają za poprawę ergonomii mebli biurowych, wyposażenia szpitali, a także maszyn rolniczych i przemysłowych.

Zatrudniając ponad 2,4 tysiąca pracowników w zakładach produkcyjnych w Danii, na Słowacji, w Chinach, Stanach Zjednoczonych i Tajlandii oraz oddziałach i biurach w ponad 35 krajach na całym świecie, firma LINAK jest światowym producentem innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii siłowników elektrycznych.

Cztery segmenty LINAK
Aby zachować należyty poziom usług i pogłębiać znajomość specyfiki rynku w coraz większej liczbie sektorów handlowych, a zarazem móc zagwarantować klientom jak najwyższy poziom zadowolenia ze współpracy, firma została podzielona na cztery strategiczne segmenty:

TECHLINE® – rozwiązania na potrzeby automatyzacji procesów przemysłowych, rolnictwa i energetyki
DESKLINE® – rozwiązania dla biur, sklepów, kuchni i różnego typu stanowisk roboczych
HOMELINE® – rozwiązania do łóżek z regulacją wysokości i innych mebli wypoczynkowych
MEDLINE® & CARELINE® – rozwiązania do zastosowań w sprzęcie medycznym

Celem firmy pozostaje natomiast niezmiennie od 1976 roku dostarczanie rozwiązań, które poprawiają jakość życia i pracy ludzi na całym świecie.

Elektryczne siłowniki liniowe LINAK cały czas znajdują zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt