Skontaktuj się z Nami Tutaj
Maszyny budowlane

Rozwiązania do maszyn budowlanych

Siłowniki elektryczne LINAK umożliwiają bezpieczne otwieranie pokryw, ergonomiczną regulację ustawienia stopni, położenia fotela i kierownicy w maszynach budowlanych.

Siłowniki elektryczne w maszynach budowlanych

Obawy związane z siłownikami elektrycznymi do zastosowań w ciężkich maszynach budowlanych dotyczą przede wszystkim trwałości i niezawodności. Materiały i rozwiązania muszą być przystosowane do ciągłej pracy w najtrudniejszych warunkach i zarazem gwarantować operatorom bezwzględne bezpieczeństwo. Rozwiązania z zastosowaniem sprawdzonych i przetestowanych siłowników elektrycznych mogą być źródłem wielu korzyści w postaci:

  • Trwałych i dokładnie przetestowanych rozwiązań;
  • Poprawy ergonomii dzięki inteligentnym siłownikom
  • Niedrogiego, prostego w montażu i bezobsługowego rozwiązania.

Bez względu na to, czy zachodzi potrzeba otwarcia pokrywy komory silnika w przemysłowej ładowarce kołowej, czy zamocowania narzędzia roboczego, bezpieczeństwo pozostaje najważniejsze. Obok poprawy ergonomii pracy jest to zagadnienie o kluczowym znaczeniu dla pracowników budowlanych. Firma LINAK ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w produkcji rozwiązań na bazie siłowników, które spełniają wymagania współczesnych maszyn i mogą pomóc klientom w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej.

Sprawdzone i przetestowane rozwiązania dla większego bezpieczeństwa
W LINAK dysponujemy pełnym pakietem testów wytrzymałościowych, który jest efektem wieloletnich prac naszego zespołu. Każde urządzenie jest testowane pod kątem odporności na duże zmiany temperatury, wstrząsy, drgania i promieniowanie elektromagnetyczne. Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty muszą pomyślnie przejść program testowy. Tak zapewniamy niezawodność naszych rozwiązań, a w efekcie także bezpieczeństwo pracowników budowlanych.

Informacja zwrotna i inteligentny ruch
Siłowniki LINAK są inteligentne. Wysyłając informacje dotyczące blokady i położenia, jak również inne dane z magistrali komunikacyjnej do układu kontrolnego, pozwalają operatorowi regulować i kontrolować ruch narzędzi oraz pokryw za pośrednictwem panelu obsługowego. Wszystkie rozwiązania nadają się do integracji z niemal każdym układem obsługowym.

Bezobsługowe i opłacalne rozwiązania
Rozwiązania z zastosowaniem siłowników elektrycznych są pozbawione takich elementów jak węże, pompy i sprężarki. Pozwala to wyeliminować potencjalne słabe punkty i sprawia, że siłowniki są praktycznie bezobsługowe i nie ma ryzyka wystąpienia wycieków oleju. Siłowniki LINAK wymagają jedynie podłączenia przewodu zasilającego i kabla danych do jednostki kontrolnej. To wyjątkowo kompaktowe rozwiązanie jest bardzo proste w montażu, a niskie zużycie energii pozwala wydłużyć i tak już długą żywotność.

Niezniszczalne play-icon

Niezniszczalne

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia play-icon

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia

Pliki

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Więcej o branży budowlanej

Siłowniki LINAK przystosowane są do pracy w trudnych warunkach i przy dużych obciążeniach, w tym w maszynach budowlanych.

Broszura poświęcona testom w LINAK

Każdy podzespół siłownika poddawany jest serii testów przeprowadzanych w centrum badawczym LINAK. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w folderze.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt