Skontaktuj się z Nami Tutaj

Firma
LINAK jest firmą rodzinną, która powstała z chęci poprawy jakości życia ludzi. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości rozwiązań z zastosowaniem technologii elektrycznych siłowników liniowych, przeznaczonych do regulacji ruchu w szerokim spektrum zastosowań: w służbie zdrowia, rolnictwie, przemyśle, biurach i domach.

W 2019 roku, zasługą 2,4 tysięcy oddanych pracowników zatrudnionych w 35 krajach firma osiągnęła obrót w wysokości 560 mln euro.
Siedziba główna grupy LINAK znajduje się w miejscowości Guderup w południowej Danii, a działalność produkcyjna jest prowadzona w Danii, Tajlandii, Chinach, USA i na Słowacji.

Historia
Początki firmy LINAK® sięgają 1907 roku. Christian Jensen otwiera własny warsztat produkcji maszyn, który w roku 1976 przejmie po nim jego wnuk, Bent Jensen. Niedługo po stworzeniu elektrycznego siłownika liniowego do wózka inwalidzkiego niepełnosprawnego kolegi, Bent Jensen dostrzeże większy potencjał swojego wynalazku.

W 1984 roku nada firmie nazwę LINAK, która jest skrótem od słów „Lineær Aktuator” (siłownik liniowy). Dowiedz się więcej o historii LINAK.

Działalność
Działalność firmy LINAK opiera się na zdecydowanych zobowiązaniach biznesowych. Są to zobowiązania, które podjęliśmy nie tylko wobec klientów na całym świecie, ale także wobec nas samych, i które realizujemy poprzez naszą działalność każdego dnia.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt