Skontaktuj się z Nami Tutaj

Szeroka oferta kolumn podnoszących, skrzynek kontrolnych i paneli obsługowych oraz duży wybór akcesoriów sprawiają, że LINAK® może zaoferować producentom mebli z regulacją położenia wiele możliwości w zakresie projektowania i tworzenia systemów, które będą dokładnie odpowiadać ich indywidualnym potrzebom.

Nasze produkty są rozwiązaniami Plug & Play™, co w praktyce oznacza, że są proste w integracji, montażu i obsłudze. Możliwość łączenia ze sobą niemal wszystkich produktów daje klientom pełną swobodę projektowania mebli i realizacji ich własnych wizji.


Rozwiązania z kompletną ramą

Producentom biurek oferujemy gotowe zestawy, które zawierają wszystko, czego potrzeba, aby w prosty sposób zbudować ramę biurka do pracy stojąco-siedzącej z elektryczną regulacją wysokości. Każde z tych rozwiązań odznacza się najwyższą jakością wykonania, innowacyjną technologią i prostą w integracji konstrukcją.

Rozwiązanie z kompletną ramą LINAK® Desk Frame 1 składa się z trzech gotowych konfigurowalnych zestawów

Desk Frame 1 – elastyczne rozwiązanie


Elastyczne rozwiązanie Desk Frame 1 daje możliwość wykorzystania i łączenia zasadniczo dowolnych produktów z oferty segmentu DESKLINE® na potrzeby tworzenia biurek według indywidualnego projektu. Do wyboru są różne warianty kolumn podnoszących, paneli biurkowych, ramy górne i stopy. Każdy pakiet obejmuje trzy gotowe, osobno zapakowane zestawy.
Desk Frame 2 od LINAK® to intuicyjne rozwiązanie z kompletną ramą do biurek

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie


Intuicyjne rozwiązanie Desk Frame 2 to jeden z najszybszych sposobów na stworzenie wysokiej jakości biurka do pracy stojąco-siedzącej. Całe rozwiązanie składa się z zaledwie kilku części przeznaczonych do intuicyjnego montażu, o eleganckim wzornictwie i z okablowaniem dyskretnie ukrytym wewnątrz fabrycznie zmontowanej belki. Wystarczy wybrać i połączyć pasujące ze sobą kolumny podnoszące, stopy i panel biurkowy i od razu można zasiąść do pracy za biurkiem.
 

Systemy napędów

System to całość składająca się zasadniczo z jednej lub większej liczby kolumn podnoszących (lub siłowników) połączonych ze skrzynką kontrolną i pilotem. Możliwe jest stworzenie bardzo wielu różnych systemów. Niemniej zawsze będzie to jeden z czterech typów:

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt