Systemy siłowników do kuchni domowych i stanowisk pracy 

Firma LINAK oferuje najszerszy na rynku asortyment elektrycznych siłowników liniowych do biur, stanowisk roboczych, kuchni i sklepów. Systemy siłowników są systemami w prawdziwym tego słowa znaczeniu – tzn. wszystkie elementy doskonale do siebie pasują. Można je łatwo zintegrować z każdym biurkiem, ladą, szafką kuchenną czy stanowiskiem roboczym. W ten sposób powstaje stanowisko pracy z szeroką regulacją wysokości, którego celem jest poprawa zdrowia i wydajności pracowników.

Cztery różne napędy pod kątem różnych potrzeb
System to całość składająca się z jednego lub większej liczby siłowników połączonych ze skrzynką kontrolną i pilotem. Możliwe jest stworzenie bardzo wielu różnych systemów. Niemniej zawsze będzie to jeden z czterech typów:

systemy kolumn liniowych, w których silnik wbudowany jest w profil kolumny, co zapewnia bardziej elegancki wygląd produktu;

systemy kolumn z obudową silnika, w których silnik usytuowany jest poprzecznie w górnej części produktu, co umożliwia proste wykonanie ramy górnej – czy to według własnego projektu, czy też z wykorzystaniem z systemu LINAK Kick & Click™.

Systemy z siłownikami do zabudowy, które projektowane są z myślą o możliwości samodzielnego opracowywania mechanizmu prowadzenia w oparciu o siłownik. Zapewniają one pełną swobodę projektowania.

Systemy Baselift: kompaktowe jednostki podnoszące instalowane w podstawie rozwiązania. Oferują one zakres regulacji do 100 mm, który zapewnia większości użytkowników dostateczną wygodę podczas pracy w pozycji stojącej lub siedzącej.

Wiadomości i artykuły

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.