Skontaktuj się z Nami Tutaj

To jest segment HOMELINE®

HOMELINE to segment LINAK®, który skupia się na kompletnych, modułowych systemach siłowników zaprojektowanych z myślą o poprawie komfortu i ergonomii mebli domowych — przede wszystkim łóżek wypoczynkowych, foteli rozkładanych oraz sof.

W LINAK koncentrujemy się na przekształcaniu nowych pomysłów w eleganckie rozwiązania, które zapewniają wartość zarówno dla działów badawczo-rozwojowych, zaopatrzenia, projektantów, sprzedawców detalicznych, jak i konsumentów. Efektem naszych wysiłków są wydajne i niezawodne, a jednocześnie ciche i kompaktowe systemy siłownikowe, które oferują pełną swobodę dopasowania do konstrukcji mebli.

Produkty segmentu HOMELINE to rozwiązania w pełni systemowe — konfigurowalne siłowniki, skrzynki sterujące, personalizowane piloty obsługowe oraz szereg rozwiązań dodatkowych, takich jak aplikacja do obsługi za pomocą smartfona czy oświetlenie pod łóżkiem.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań na bazie siłowników segmentu HOMELINE, przejdź do sekcji poświęconej obszarom biznesowym lub zastosowaniom.

Więcej informacji na temat grupy LINAK znajdziesz na stronie www.linak.pl/o-firmie-linak.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Obejrzyj film: Systemy siłowników LINAK do foteli rozkładanych play-icon

Systemy siłowników LINAK do foteli rozkładanych. Gdy liczy się komfort.

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji play-icon

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji

Pliki

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Opcje cyfrowej obsługi łóżek z regulacją – ustalaj położenie elementów łóżka za pomocą urządzenia mobilnego

Aplikacja Bed Control™ pozwala na bezprzewodową obsługę napędów łóżka. W broszurze przedstawiono możliwości i funkcje aplikacji LINAK Bed Control™ oraz opisano, jak w prosty sposób spersonalizować aplikację lub wykorzystać pakiet Software Development Kit do dostosowania aplikacji do identyfikacji wizualnej firmy.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Poznaj sześć powodów, dla których – w każdym wieku i na co dzień – warto mieć łóżko wypoczynkowe z elektryczną regulacją. Dzięki wyjątkowej wygodzie i większej funkcjonalności łóżka wypoczynkowego z elektryczną regulacją każdego dnia można czuć się znacznie bardziej komfortowo.

Broszura poświęcona aplikacji My Recliner™

Aplikacja LINAK My Recliner™ to inny sposób zdalnego sterowania. Sprawdź, co oferuje i jak ją personalizować.

Systemy siłowników do foteli rozkładanych

Zapoznaj się z ofertą niezawodnych systemów siłowników do foteli rozkładanych z regulacją położenia w technologii bezprzewodowej. Dzięki przeprowadzonym przez nas badaniom oferowany system uwzględnia cały łańcuch wartości.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt