Skontaktuj się z Nami Tutaj

To jest segment HOMELINE®

Działalność segmentu LINAK HOMELINE skupia się na tworzeniu kompletnych modułowych rozwiązań siłownikowych z myślą o poprawie komfortu i ergonomii mebli wypoczynkowych.

Od ponad 30 lat w LINAK dostarczamy najróżniejszym klientom bezkonkurencyjne rozwiązania na bazie elektrycznych siłowników liniowych. Zdobyte w toku wielu lat działalności doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy do podnoszenia komfortu mebli domowych – przede wszystkim łóżek wypoczynkowych i foteli rozkładanych z oparciem dla nóg.

W LINAK całą uwagę koncentrujemy na przekuwaniu pomysłów w eleganckie rozwiązania, które będą źródłem większej wartości z punktu widzenia zarówno badań i rozwoju, inwestycji, projektowania, jak i odbiorców naszych produktów: sklepów i użytkowników końcowych. Efektem naszych wysiłków są wydajne i niezawodne, a jednocześnie ciche i kompaktowe systemy siłownikowe, które oferują pełną swobodę dopasowania do konstrukcji mebli.

Naszym priorytetem jest udoskonalanie produktów tak, aby dostarczać klientom przewagę konkurencyjną. Wszystkie nasze jednostki obsługowe, w tym aplikacje, oferują możliwość dopasowania do wizerunku indywidualnej marki. Nasze narzędzie konfiguracyjne pozwala skonfigurować siłowniki według indywidualnych preferencji w miejscu montażu – skracając tym samym proces badawczo-rozwojowy.

Są to jedynie wybrane przykłady spośród wielu, które opracowaliśmy na podstawie opinii naszych interesariuszy. W ten sposób staramy się nadać rozwiązaniom, takim jak ergonomiczne i intuicyjne systemy obsługowe, napęd równoległy, oświetlenie pod łóżkiem i każde inne rozwiązanie z naszej oferty, rzeczywistą wartość użytkową.

Produkty segmentu HOMELINE to rozwiązania w pełni systemowe – konfigurowalne siłowniki, skrzynki kontrolne, personalizowane piloty obsługowe oraz szereg rozwiązań dodatkowych, takich jak aplikacja do obsługi za pomocą smartfona,  oświetlenie pod łóżkiem czy gniazda USB . W ofercie LINAK znaleźć można wszystkie niezbędne elementy w jednym miejscu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań siłownikowych segmentu HOMELINE, przejdź do sekcji poświęconej obszarom biznesowym  lub zastosowaniom.

Więcej informacji na temat grupy LINAK znajdziesz na stronie www.linak.pl/organizacja.

 

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Opcje cyfrowej obsługi łóżek z regulacją – ustalaj położenie elementów łóżka za pomocą urządzenia mobilnego

Aplikacja Bed Control™ pozwala na bezprzewodową obsługę napędów łóżka. W broszurze przedstawiono możliwości i funkcje aplikacji LINAK Bed Control™ oraz opisano, jak w prosty sposób spersonalizować aplikację lub wykorzystać pakiet Software Development Kit do dostosowania aplikacji do identyfikacji wizualnej firmy.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Poznaj sześć powodów, dla których – w każdym wieku i na co dzień – warto mieć łóżko wypoczynkowe z elektryczną regulacją. Dzięki wyjątkowej wygodzie i większej funkcjonalności łóżka wypoczynkowego z elektryczną regulacją każdego dnia można czuć się znacznie bardziej komfortowo.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.