To jest segment HOMELINE®

Działalność segmentu LINAK HOMELINE skupia się na tworzeniu kompletnych modułowych systemów siłownikowych z myślą o poprawie komfortu i ergonomii mebli wypoczynkowych.

Od ponad 30 lat w LINAK dostarczamy najróżniejszym klientom bezkonkurencyjne rozwiązania na bazie elektrycznych siłowników liniowych. Zdobyte w toku wielu lat działalności doświadczenie i wiedzę wykorzystujemy do podnoszenia komfortu mebli domowych – przede wszystkim łóżek wypoczynkowych.

W LINAK całą uwagę koncentrujemy na przekuwaniu pomysłów w eleganckie rozwiązania, które będą źródłem większej wartości dla użytkownika końcowego. Efektem naszych wysiłków są wydajne i niezawodne, a jednocześnie ciche i kompaktowe systemy siłownikowe, które oferują pełną swobodę dopasowania do konstrukcji mebli. Naszym priorytetem jest udoskonalanie produktów tak, aby dostarczać klientom przewagę konkurencyjną. Na przykład: technologia LINAK Bluetooth® nie jest tylko jedną z opcji bezprzewodowej obsługi. Umożliwia ona zaproponowanie klientom bardziej spersonalizowanej regulacji. 

Poszukując inspiracji, realizujemy także różnego rodzaju inicjatywy, w tym „Design Meets Movement”, w której uczestniczą jedni z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych projektantów mebli na świecie.

Podejście to przyniosło segmentowi HOMELINE reputację zaufanego dostawcy wysokiej jakości rozwiązań dla producentów łóżek ze wszystkich największych rynków.

Produkty segmentu HOMELINE – siłowniki, skrzynki kontrolne, piloty obsługowe oraz szereg rozwiązań dodatkowych, takich jak aplikacja do obsługi za pomocą smartfona , oświetlenie pod łóżkiem czy gniazda USB – to rozwiązania w pełni systemowe. W ofercie LINAK znaleźć można wszystkie niezbędne elementy w jednym miejscu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wybranych rozwiązań siłownikowych segmentu HOMELINE, przejdź do sekcji poświęconej obszarom biznesowym lub zastosowaniom.

Więcej informacji na temat grupy LINAK znajdziesz na stronie www.linak.com/about.
LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych play-icon

Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych

LINAK – produkcja według światowych standardów play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Opcje cyfrowej obsługi łóżek z regulacją – ustalaj położenie elementów łóżka za pomocą urządzenia mobilnego

Aplikacja Bed Control pozwala na bezprzewodową obsługę napędów łóżka. W broszurze przedstawiono możliwości i funkcje aplikacji LINAK Bed Control oraz opisano, jak w prosty sposób spersonalizować aplikację lub wykorzystać pakiet Software Development Kit do dostosowania aplikacji do identyfikacji wizualnej firmy.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.