Skontaktuj się z Nami Tutaj

Podejmij nowe wyzwanie

Nasze szybkobieżne kolumny podnoszące DL PLUS™ High-speed pozwalają uzyskać wyższą prędkość bez konieczności kompromisu w kwestii cichej pracy, udźwigu i zdolności do samoczynnego blokowania.

Szybkobieżne kolumny podnoszące DL PLUS™ High-speed ustanawiają nowy standard wydajności. Nowy wariant uzupełnia znaną serię kolumn podnoszących o opcję umożliwiającą szybsze i zarazem niezmiennie ciche działanie. Siła blokady samoczynnej równa dwukrotności maksymalnej siły podnoszenia sprawia, że biurko utrzymuje położenie bez opadania. Szybkobieżne kolumny podnoszące poszerzają bogaty asortyment kolumn z obudową silnika z oferty LINAK®, wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, którzy cenią sobie większą prędkość, dobry styl i elegancję.

 

Szybsza zmiana pozycji przy pracy

- szybkobieżne rozwiązanie dla współczesnych wymagających klientów

Pracownicy przy biurkach wyposażonych w mechanizm regulacji wysokości LINAK, zmieniający pozycję z siedzącej na stojącą

Dla zapracowanych pracowników biur liczy się każda minuta. W ciągu pracowitego dnia ważne jest utrzymanie dobrego samopoczucia. Dlatego biurka do pracy siedząco-stojącej cieszą się obecnie tak dużą popularnością. Zmiana pozycji przy pracy jest pod każdym względem dobra. Możliwość zmiany pozycji przy pracy w jeszcze krótszym czasie sprawia, że teraz meble biurowe mogą stać się jeszcze bardziej funkcjonalne.

 
 

Większa prędkość i niezmiennie cicha praca

- przyjemnie niski poziom dźwięku niezależnie od obciążenia

Trzyczęściowa szybkobieżna kolumna podnosząca LINAK® do biurek z regulacją wysokości

Komfort akustyczny ma duże znaczenie. Nowa trzyczęściowa szybkobieżna kolumna podnosząca DL PLUS™ High-speed została zaprojektowana w sposób pozwalający na wydajne i jednocześnie bardzo ciche działanie – nawet przy maksymalnej prędkości i pełnym obciążeniu. Cichy, neutralny i przyjemny dla ucha dźwięk dyskretnie pracującej kolumny jest idealnym dopełnieniem wysokiej jakości całego rozwiązania. W gwarnym biurze liczy się każdy decybel!

 
 

Kompatybilna konstrukcja i prędkość dostosowana do potrzeb

- dowolność konfiguracji w technologii Plug & Play

Szybkobieżne kolumny podnoszące LINAK DL PLUS High-speed i skrzynki kontrolne – do wyboru prędkości 60 mm/s lub 80 mm/s

60 mm/s czy 80 mm/s? Szybkobieżna kolumna DL PLUS™ High-speed w połączeniu ze skrzynką kontrolną CBD6S  o mocy 200 W tworzy system pracujący z prędkością 60 mm/s; aby uzyskać prędkość 80 mm/s, wystarczy podpiąć kolumnę szybkobieżną do skrzynki o mocy 300 W. Tak łatwa w obsłudze jest technologia Plug & Play.

Asortyment produktów z serii LINAK DL sprawdzi się zarówno w przypadku zastosowań, w których wymagane są funkcje standardowe, jak i rozwiązania o wyższej prędkości działania.

 
 

Stabilne położenie i stała prędkość niezależnie od obciążenia

- wysoka wydajność bez kompromisów

Kobieta stojąca przy maksymalnie obciążonym biurku wyposażonym w mechanizm regulacji na bazie systemu LINAK®

Z prędkością do 80 mm/s i udźwigiem do 600 N na każdej kolumnie, system szybkobieżnych kolumn podnoszących DL PLUS™ High-speed niezawodnie łączy w sobie niezrównaną wydajność podnoszenia przy dużych obciążeniach.

Siła blokady samoczynnej równa dwukrotności maksymalnej siły podnoszenia sprawia, że biurko utrzymuje położenie bez opadania, nawet w przypadku nieoczekiwanego wzrostu obciążenia.

 
 

Płynne i precyzyjne ustalanie położenia

- łagodny start i łagodne zatrzymanie niezależnie od prędkości

System LINAK składający się z panelu biurkowego DPG i kolum podnoszących do precyzyjnej i płynnek regulacji położenia blatu biurka

Tym, co pozwala uzyskać płynny w odbiorze ruch w nowoczesnych biurkach, jest funkcja łagodnego startu i łagodnego zatrzymania realizowana przez kolumny podnoszące. To często pomijane rozwiązanie pozwala uniknąć raptownych szarpnięć podczas uruchamiania i zatrzymywania kolumny i jednocześnie zapewnia precyzyjne pozycjonowanie blatu. Na biurku wyposażonym w szybkobieżne kolumny podnoszące DL PLUS™ High-speed columns Twoja kawa jest całkowicie bezpieczna.

 
 

Ochrona biurka przed kolizją

- systemy antykolizyjne eliminują ryzyko nagłych wstrząsów

Rozwiązanie antykolizyjne LINAK Desk Sensor 1 zapobiega kolizji między biurkiem i fotelem

W przypadku napędów pracujących z dużą prędkością warto chronić biurko przed ewentualną kolizją z przeszkodami, zarówno miękkimi, jak i twardymi, ponieważ mogą prowadzić do uszkodzenia. Dla kolumn szybkobieżnych DL PLUS™ High-speed opcjonalnie dostępne są dwa rozwiązania antykolizyjne: podłączany czujnik Desk Sensor™ 1 (DS1) i wbudowany w kolumnę czujnik PIEZO™. Czujniki mogą być oferowane osobno lub razem dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej tutaj.

 
 

Możliwość personalizacji

- wydajność i wygląd wedle indywidualnego uznania

Trzyczęściowe kolumny podnoszące LINAK DL PLUS DL6, DL19 i DL21 w wariancie szybkobieżnym

Wariant szybkobieżny DL PLUS™ High-speed jest dostępny dla kolumn podnoszących DL6 PLUS, DL11 PLUSDL19 PLUS i DL21 PLUS, aby umożliwić jak najlepsze dopasowanie systemu do projektu ergonomicznej konstrukcji biurek z opcją regulacji położenia. Kolumny DL PLUS™ High-speed nie różnią się niczym od kolumn DL PLUS™ pod względem wyglądu, natomiast oferują większą wydajność dzięki zastosowaniu technologii, która pozwala osiągnąć jeszcze wyższą prędkość.

Dzięki opcji LINAK Plug & Play™ kolumny podnoszące można w łatwy sposób połączyć z ramą górną LINAK wykonaną w technologii Kick & Click™ i zestawem stóp DESKLIFT™ Feet (DL Feet), uzyskując w ten sposób rozwiązanie z kompletną ramą.

 
 

Stań na wysokości zadania

- podnieś wydajność wysokiej jakości biurek i pozwól oczekiwać więcej

Porównanie wariantów prędkości dostępnych dla biurek z regulacją wysokości: 40 mm/s, 60 mm/s i 80 mm/s

Szybkobieżne kolumny podnoszące DL PLUS™ High-speed poszerzają asortyment kolumn LINAK z obudową silnika, wychodząc naprzeciw wszystkim potrzebom użytkowników. Od popularnych napędów DL po ultranowoczesne DL PLUS™ z szybkobieżnym wariantem DL PLUS™ High-speed, z LINAK uzyskasz jakość i wydajność na dokładnie takim poziomie, jakiego oczekujesz.

 

W kwestii trwałości i niezawodności, rozwiązania z segmentu LINAK DESKLINE® do biurek zawsze staną na wysokości zadania.

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

Desk Frame 1: Jak przeprowadzić montaż biurka play-icon

Desk Frame 1: Jak przeprowadzić montaż biurka

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt