Skontaktuj się z Nami Tutaj

Głównym trendem w obszarze rolnictwa, hodowli i produkcji przemysłowej jest czerpanie z zalet inteligentnej automatyzacji. Skala zastosowania komputerów i oprogramowania w obszarze monitorowania i obsługi znalazła odzwierciedlenie we wzroście wykorzystania elektroniki w urządzeniach i rozwiązaniach.

W roku 1980 firma LINAK wprowadziła na rynek swój pierwszy elektryczny siłownik liniowy do maszyn rolniczych. Od tamtej pory rozwiązania na bazie siłowników przeszły prawdziwą ewolucję do postaci wydajnych napędów do pchania i ciągnięcia, które znajdują zastosowanie w szerokim spektrum zastosowań. Najnowszym produktem jest siłownik ze zintegrowanym sterownikiem, który może zostać zintegrowany z magistralą komunikacyjną na potrzeby zastosowań w ciągnikach, kombajnach, różnego rodzaju pojazdach ogrodniczych, maszynach budowlanych, zakładach oczyszczania ścieków i obiektach energetycznych, a także w systemach wykorzystywanych w hodowli oraz wielu innych.

Cechą wspólną wszystkich produktów LINAK jest zdolność rozwiązań na bazie siłowników do niezawodnego działania w niesprzyjających lub skrajnie trudnych warunkach.

Technologia i trendy

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.