Skontaktuj się z LINAK - Jak możemy pomóc w poprawie jakości Twojego życia?

Przedstaw nam swoje potrzeby. Skorzystaj z poniższego formularza, aby przyspieszyć procedurę wyszukiwania właściwej osoby pod kątem Twoich pytań.
Proszę skorygować następujące błędy:
*
*
*
*
*
 *
*
*
*

Nie wiemy, co poszło nie tak, ale przyjrzymy się temu.

E-mail został wysyłany do naszego zespołu wsparcia.

Polityka prywatności
W LINAK możemy wykorzystywać dane przekazane nam przez użytkownika, aby móc skontaktować się z nim w sprawach dotyczących firmy LINAK i jej produktów. Użytkownik może w każdej chwili wycofać swoją zgodę i poprosić o usunięcie swoich danych z naszej bazy danych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

LINAK Polska

+48 22 295 09 70 – Przemysł & Opieka medyczna | +48 22 295 09 71 – Biurka & Meble wypoczynkowe

LINAK Polska jest biurem regionalnym koncernu LINAK, zajmującym się sprzedażą i doradztwem dla podmiotów produkcyjnych. Nasz oddział pracuje nad zapewnieniem profesjonalnej obsługi klientów w zakresie dostaw i użytkowania systemów siłowników elektrycznych, które wykonują każde zadanie związane z podnoszeniem, opuszczaniem, regulacją lub dostrajaniem. Oddział powstał w 2000 r. w Chorzowie. W grudniu 2006 r. biuro zostało przeniesione do Warszawy. Wszystkie dostawy są realizowane i fakturowane bezpośrednio przez zakład w Danii. Mając nadzieję na owocną współpracę, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

LINAK Polska

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna)
Oddział w Polsce

Al. Zjednoczenia 36
01-830 Warszawa

nie jest prawidłową nazwą kraju

LINAK Polska