Skontaktuj się z LINAK
- Jak możemy pomóc w poprawie jakości Twojego życia?

Przedstaw nam swoje potrzeby. Skorzystaj z poniższego formularza, aby przyspieszyć procedurę wyszukiwania właściwej osoby pod kątem Twoich pytań.
Imię:  *
Nazwisko:  *
Wybierz lub wprowadź swój kraj:  *
select
Telefon:  *
E-mail:  *
Kto może Ci najlepiej pomóc? Dział: *
select
Opisz sprawę, z którą się zwracasz:  *
Polityka prywatności
LINAK może przechowywać przekazane informacje przez okres jednego roku wyłącznie w celu przygotowania statystyk. LINAK natychmiast usunie te informacje, jeśli tego zażądasz. LINAK traktuje informacje jako poufne i nie przekazuje informacji stronom trzecim spoza grupy firm LINAK. Przeczytaj więcej w naszej Polityce prywatności .

LINAK Polska

LINAK Polska jest biurem regionalnym koncernu LINAK, zajmującym się sprzedażą i doradztwem dla podmiotów produkcyjnych. Nasz oddział pracuje nad zapewnieniem profesjonalnej obsługi klientów w zakresie dostaw i użytkowania systemów siłowników elektrycznych, które wykonują każde zadanie związane z podnoszeniem, opuszczaniem, regulacją lub dostrajaniem. Oddział powstał w 2000 r. w Chorzowie. W grudniu 2006 r. biuro zostało przeniesione do Warszawy. Wszystkie dostawy są realizowane i fakturowane bezpośrednio przez zakład w Danii. Mając nadzieję na owocną współpracę, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

LINAK Polska

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna)
Oddział w Polsce

Al. Zjednoczenia 36
01-830 Warszawa

nie jest prawidłową nazwą kraju

LINAK Polska