Skontaktuj się z LINAK - Jak możemy pomóc w poprawie jakości Twojego życia?

Przedstaw nam swoje potrzeby. Skorzystaj z poniższego formularza, aby przyspieszyć procedurę wyszukiwania właściwej osoby pod kątem Twoich pytań.
Proszę skorygować następujące błędy:
*
*
*
*
*
 *
*
*
*

Sorry, an error occurred while processing this request

We dont know what has gone wrong, but we'll look into it.

An email is being sent to our support team.

Polityka prywatności
LINAK może przechowywać przekazane informacje przez okres jednego roku wyłącznie w celu przygotowania statystyk. LINAK natychmiast usunie te informacje, jeśli tego zażądasz. LINAK traktuje informacje jako poufne i nie przekazuje informacji stronom trzecim spoza grupy firm LINAK. Przeczytaj więcej w naszej Polityce prywatności .

LINAK Polska

LINAK Polska jest biurem regionalnym koncernu LINAK, zajmującym się sprzedażą i doradztwem dla podmiotów produkcyjnych. Nasz oddział pracuje nad zapewnieniem profesjonalnej obsługi klientów w zakresie dostaw i użytkowania systemów siłowników elektrycznych, które wykonują każde zadanie związane z podnoszeniem, opuszczaniem, regulacją lub dostrajaniem. Oddział powstał w 2000 r. w Chorzowie. W grudniu 2006 r. biuro zostało przeniesione do Warszawy. Wszystkie dostawy są realizowane i fakturowane bezpośrednio przez zakład w Danii. Mając nadzieję na owocną współpracę, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

LINAK Polska

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna)
Oddział w Polsce

Al. Zjednoczenia 36
01-830 Warszawa

nie jest prawidłową nazwą kraju

LINAK Polska