Skontaktuj się z Nami Tutaj

Coraz więcej badań naukowych udowadnia, że rezygnacja z siedzącego trybu pracy przynosi wiele korzyści. Nieco ruchu w ciągu dnia przekłada się na poprawę samopoczucia i zdrowia pracowników oraz znaczny wzrost produktywności.

Z punktu widzenia pracodawców mniejsza liczba dni nieobecności pracowników w pracy z powodu choroby oznacza wzrost wydajności, większe zadowolenie pracowników, a niekiedy także poprawę ogólnych wskaźników finansowych.

Firma LINAK swoją ofertą wpisuje się w ten trend, a wychodząc mu naprzeciw, opracowuje systemy i rozwiązania do biurek z regulacją wysokości, specjalistycznych stanowisk roboczych, przemysłowych stanowisk roboczych, lad sklepowych i stojaków na ekrany i telewizory. Kierując się opiniami ekspertów rynkowych w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań kuchennych, firma LINAK stworzyła również wyjątkowe siłowniki i kolumny podnoszące do zabudowy kuchennej

Stosując ekologiczne materiały niezawierające PCW w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologii komunikacji, firma LINAK stara się dotrzymać kroku trendom i technologiom przyszłości. 

 

Technologia i trendy

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt