Skontaktuj się z Nami Tutaj
Logo OneConnect™

O KROK DO PRZODU dzięki OneConnect™

OneConnect™ to kompletne rozwiązanie cyfrowe firmy LINAK. To jedna aplikacja dla klientów i techników serwisu, jedna chmura do przechowywania danych i jeden portal do zarządzania wszystkimi. Wystarczy wybrać skrzynkę kontrolną LINAK z wbudowanym modułem Bluetooth, aby uzyskać dostęp do platformy OneConnect.

Zawsze o krok do przodu dzięki OneConnect™

Nowa platforma OneConnect łączy w sobie wszystkie usługi cyfrowe związane z systemami siłowników LINAK® wykorzystywanymi w opiece medycznej. Korzystając z aplikacji OneConnect, technicy serwisowi i użytkownicy końcowi mogą uzyskać dostęp do ważnych informacji na temat stanu systemu produktów z komponentami LINAK.

Możesz oznaczać swoje produkty w aplikacji OneConnect własną marką, komunikować się bezpośrednio z użytkownikami i doskonalić ich doświadczenia z produktami. Portal OneConnect to jeden punkt dostępu do zarządzania użytkownikami, funkcjami i usługami.

Portal OneConnect to pojedynczy punkt dostępu do zarządzania funkcjami i usługami OneConnect.

Korzystając z aplikacji OneConnect, technicy mogą wyszukiwać i wykrywać produkty, w przypadku których jest wymagana planowa konserwacja, czyszczenie lub ładowanie, co pozwala na bardziej efektywne podejmowanie odpowiednich działań. OneConnect pozwala wyprzedzić wymagania o krok, aby pomagać klientom w sprostaniu rosnącym wymogom dotyczącym opieki, bezpieczeństwa i wydajności.

Aplikacja z LINAK OneConnect™
 
 

Przyjazna dla użytkownika i bezpłatna aplikacja OneConnect™

Aplikacja OneConnect, dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepach App Store® i Google Play™, automatycznie wykrywa produkty wyposażone w system LINAK Bluetooth®. Wyświetla ich bieżący status i spersonalizowane treści skonfigurowane w portalu OneConnect, co sprawia, że jest to rozwiązanie bardzo przyjazne dla użytkownika. Statusy zawierają wiele ważnych informacji o systemie, takich jak niski poziom naładowania akumulatora, błąd systemu oraz konieczność serwisowania lub czyszczenia. Co więcej, statusy te mogą być dostosowane przez firmę LINAK do indywidualnych potrzeb w zakresie oprogramowania — w zależności od konkretnego zastosowania i środowiska pracy.

Kod QR z linkiem do OneConnect w sklepie App StorePobierz ze sklepu App Store®

Kod QR z linkiem do OneConnect w sklepie Google PlayPobierz ze sklepu Google Play™

 
 

Wymagane czyszczenie

Pomoc serwisowa

 

Wymagany serwis

Dostosuj zawartość pomocy

 
 

Bezpieczny i zarządzany dostęp do informacji o systemie

Użyj portalu OneConnect, aby zapewnić technikom bezpieczny dostęp do informacji o systemie. Rozwiązuj problemy i wykrywaj przyczyny źródłowe informacji o stanie systemu – ze szczegółowym i bezpiecznym podglądem działania i stanu aplikacji.

 

OneConnect dopasowany do Twoich potrzeb

Portal OneConnect zapewnia możliwość dostosowania treści aplikacji i przekazywania kluczowych informacji bezpośrednio do użytkowników końcowych. Skorzystaj z portalu, aby dodać swoje logo i zdjęcia produktów oraz dostarczyć informacje o produktach, takie jak skrócone instrukcje, instrukcje obsługi, filmy instruktażowe, informacje kontaktowe itp.

 

Komputer i aplikacja z LINAK OneConnect™

 

Zalety platformy OneConnect dla Ciebie i Twoich klientów

  • Platforma cyfrowa poprawiająca doświadczenia klientów z produktami — gotowa do użycia i możliwa do dopasowania do priorytetów biznesowych
  • Darmowa aplikacja ze statusem systemu w czasie rzeczywistym, która wspiera wydajne działanie
  • Bezpieczny dostęp techników do szczegółowych informacji o systemie — szybkie i łatwe rozwiązywanie problemów i konserwacja bez potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu
  • Personalizacja aplikacji z wykorzystaniem własnej tożsamości i treści marki — poprawa rozpoznawalności marki i zapewnienie łatwego dostępu do informacji o produktach

Zwiększ wartość swojej firmy i popraw komfort użytkowania dzięki OneConnect™.

Skontaktuj się z przedstawicielem firmy LINAK, aby dowiedzieć się, jakie korzyści daje OneConnect.

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.