Skontaktuj się z Nami Tutaj
 

Interfejs komunikacyjny LINAK

Uwolnij cyfrowy potencjał swojej firmy w branży opieki medycznej.

LCi na komputerze stacjonarnym i w produktach LINAK

Komunikacja przewodowa lub bezprzewodowa w standardzie Bluetooth®

LCi to protokół komunikacyjny, który umożliwia producentom sprzętu medycznego tworzenie oprogramowania, które zapewnia komunikację  ze skrzynkami kontrolnymi LINAK za pośrednictwem modułu przewodowego (UART) lub bezprzewodowego (Bluetooth).

LCi w skrzynce kontrolnej LINAK
 
 
LCi w skrzynce kontrolnej LINAK

Pobieranie w czasie rzeczywistym danych z systemów LINAK

Pobieranie bieżących danych systemowych dla szybkiej identyfikacji systemów, które wymagają diagnostyki, czyszczenia lub serwisowania, odbieranie w czasie rzeczywistym powiadomień o niskim poziomie naładowania akumulatora oraz możliwość sparowania modułu Bluetooth dla umożliwienia uprawnionym użytkownikom przeglądania historii użycia, informacji o stanie siłownika itd.

 
 

Wysyłanie poleceń do systemów LINAK

Możliwość programowania przez producenta sprzętu medycznego własnych poleceń systemowych, w celu jeszcze bardziej spersonalizowanego sterowania siłownikami, za pośrednictwem niestandardowego interfejsu opracowanego przez zespół producenta.

LCi w skrzynce kontrolnej LINAK
 
 
Ilustracja LCi

Zachowanie pełnej kontroli nad interfejsem użytkownika i funkcjami rozwiązania

Interfejs LCi stanowi jedynie strukturę bazową systemu komunikacji ze skrzynkami kontrolnymi LINAK, co oznacza, że producenci sprzętu medycznego zachowują pełną kontrolę nad integracją własnych rozwiązań z systemem LINAK oraz swobodę projektowania narzędzi i produktów w sposób dokładnie odpowiadający ich potrzebom.

 
 

W pakiecie z abonamentem OneConnect

Ponieważ rozwiązanie OneConnect jest oparte na interfejsie LCi i komunikuje się przy użyciu tej technologii, zarówno usługa OneConnect, jak i dostęp do LCi są oferowane w ramach jednego abonamentu.

Dowiedz się więcej o OneConnect

Aplikacja mobilna LCi
 

 

Przykładowe zastosowania LCi

  • Stymulator mięśni, który pobiera z bazy danych informacje o postępach pacjenta i przekazuje je do systemu w celu ograniczenia zakresu ruchu kończyny podczas terapii.
  • Niestandardowy interfejs ekranu dotykowego, który wyświetla m.in. stan naładowania akumulatora i wagę pacjenta oraz umożliwia przemieszczanie różnych elementów w obrębie systemu.
  • Funkcja przesyłu danych dotyczących stanu (wymagany serwis, niski poziom naładowania akumulatora, błąd systemu, wymagane czyszczenie, bezpieczny stan) wszystkich łóżek medycznych w placówce do bazy danych za pośrednictwem routera Bluetooth.
 

Uwaga: Zestaw LCi jest przeznaczony do dalszej rozbudowy i jako taki wymaga znacznej wiedzy z zakresu programowania oraz dobrej znajomości zasad komunikacji w standardzie UART lub Bluetooth i może nie być odpowiedni dla każdego producenta OEM. Kliknij „Dowiedz się więcej”, aby skontaktować się z nami i omówić szczegóły indywidualnego projektu. LCi jest kompatybilny ze skrzynkami COL50, CO71, CO61 (wybrane wersje), CA63 i CO53 (wybrane wersje) w wersji bezprzewodowej z technologią Bluetooth oraz ze skrzynkami COL50, CO71, CO61, CO53 i CO65 w wersji przewodowej.

 

 Dowiedz się więcej o LCi
dla produktów LINAK

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt