Skontaktuj się z Nami Tutaj
IC – zintegrowany sterownik
Krótszy czas przestojów i wzrost produktywności Kompleksowa współpraca z jednym dostawcą Oszczędność czasu dzięki uproszczeniu procesów Wybór napędów dostosowanych indywidualnie do potrzeb określonej aplikacji

BARDZIEJ INTELIGENTNY RUCH dzięki siłownikom IC™

Zintegrowany sterownik skraca czas montażu siłownika i poprawia wydajność w każdym zastosowaniu.

Krótszy czas przestojów i wzrost produktywności

  • Dostęp do danych ułatwiających diagnostykę błędów i planowanie konserwacji
  • Podejmowanie decyzji w oparciu o dane w celu ciągłego doskonalenia
Czytaj więcej

Kompleksowa współpraca z jednym dostawcą

  • Pojedynczy punkt kontaktu na potrzeby wszystkich rozwiązań
  • Sprawdzone i przetestowane rozwiązanie LINAK z pełnym wsparciem technicznym
Czytaj więcej

Oszczędność czasu dzięki uproszczeniu procesów

  • Szybszy rozwój i krótsza droga na rynek
  • Mniejsza liczba podzespołów pozwala ograniczyć liczbę błędów montażowych i usterek
Czytaj więcej

Wybór napędów dostosowanych indywidualnie do potrzeb określonej aplikacji

  • Szeroki wybór protokołów komunikacyjnych umożliwiających bezproblemową integrację z urządzeniem nadrzędnym
  • Szeroki zakres funkcji umożliwiających dostosowanie parametrów ruchu do indywidualnych potrzeb
Czytaj więcej
Logo zintegrowanego sterownika LINAK IC
 

Siłownik LINAK® IC z wbudowanym sterownikiem pozwala ograniczyć liczbę zewnętrznych podzespołów i w większym stopniu uniezależnić się od dostawców elektronicznych systemów sterowania. Jest ponadto kompatybilny z szerokim zakresem interfejsów i umożliwia pozyskanie danych, które pozwalają poprawić produktywność – wszystko to w ramach współpracy z jednym godnym zaufania partnerem. Poprzez nową jakość inteligentnego ruchu, siłowniki LINAK IC są źródłem dodatkowych korzyści na każdym etapie procesu, od projektu, przez montaż i integrację, aż po personalizację systemów regulacji i zwiększenie wydajności. Wprowadzenie siłownika LINAK IC przynosi szereg wymiernych korzyści pod wieloma względami:

 

Uproszczenie procesów

- dla usprawnienia prac projektowych i produkcyjnych

Zegar wewnątrz strzałki w kształcie koła wskazującej w lewo

Siłowniki ze zintegrowanym sterownikiem (IC) umożliwiają podejmowanie przemyślanych decyzji, które przyczyniają się do skrócenia etapu projektowania i przyspieszają wprowadzenie produktu na rynek. Siłownik IC eliminuje potrzebę stosowania zewnętrznych, elektronicznych systemów sterowania i tym samym pozwala ograniczyć liczbę niezbędnych podzespołów. Oznacza to mniejsze ryzyko wystąpienia błędów na etapach montażu i obsługi oraz sprawniejszą instalację. To z kolei sprawia, że siłownik elektryczny jest szybszy w serwisowaniu lub wymianie. Uproszczenie procesów jest możliwe dzięki technologii mostka H, który jest integralną częścią sterownika i steruje ruchem siłownika w obu kierunkach.

 
 

Funkcjonalna intergracja

- dla dopasowania do potrzeb każdego zastosowania

Strzałki wskazujące w górę i w dół otoczone kołem zębatym

Aby siłownik IC mógł spełnić swoje zadanie, potrzebuje odpowiedniego interfejsu. Oferta LINAK obejmuje szeroki wybór interfejsów przemysłowych, które ułatwiają projektowanie i integrowanie rozwiązań nawet w bardzo złożonych środowiskach. Zintegrowane interfejsy komunikacyjne pozwalają szybciej osiągnąć etap programowania wzorców ruchu siłownika do potrzeb konkretnej aplikacji, a także ułatwiają pełne wykorzystanie jego potencjału poprzez możliwość zdefiniowania szerszego zakresu parametrów ruchu. Bez względu na to, czy potrzebne jest proste rozwiązanie, czy też zaawansowany system, wybór siłownika IC jest w każdym przypadku inteligentnym posunięciem.

 
 

Możliwość monitorowania danych

- dla ograniczenia przestojów i poprawy wydajności

Ukośna strzałka skierowana do góry wskazująca pozytywny kierunek rozwoju

Zaletą siłowników IC jest dostęp do wbudowanych systemów obliczeniowych, które za pośrednictwem czujników sterownika dostarczają informacji na temat stanu siłowników elektrycznych. Umożliwia to szybsze niż dotychczas rozwiązywanie problemów i planowanie czynności konserwacyjnych z korzyścią dla ograniczenia czasu przestojów. Na podstawie wskazań czujników siłownik potrafi samoistnie reagować na wysokie temperatury, wzrost poboru prądu itp., sygnalizując konieczność podjęcia odpowiednich działań. Siłownik przechowuje dane historyczne dotyczące działania urządzenia, które użytkownik może wykorzystać do wprowadzania dalszych usprawnień, dzięki którym aplikacja stanie się jeszcze bardziej inteligentna i wydajna.

 
 

Współpraca z jednym dostawcą

- kompleksowa obsługa, której możesz zaufać

Kartonowe pudełko ze znacznikiem wyboru

Korzystanie z usług jednego dostawcy, który dostarcza kompletne rozwiązanie w zakresie ruchu liniowego, pozwala zoptymalizować drogę produktu od projektu aż po serwis, z dostępem do sprawdzonej i przetestowanej technologii, będącej wynikiem kilkudziesięcioletniego doświadczenia. Jedna przemyślana decyzja dzieli Cię do uzyskania pełnej kontroli nad każdym procesem, od specyfikacji produktu po satysfakcję użytkownika.

 
 

Bardziej inteligentne siłowniki elektryczne oferują więcej możliwości komunikacji

Siłowniki LINAK IC oferują producentom pojazdów i maszyn przemysłowych wiele możliwości wykorzystania zintegrowanych protokołów komunikacyjnych, umożliwiając w prosty sposób włączenie inteligentnych i niezawodnych napędów do istniejących systemów regulacji.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt