Skontaktuj się z Nami Tutaj
Pojazdy

Rozwiązania do pojazdów

Siłowniki LINAK ułatwiają kierowcom otwieranie klap bagażników, opuszczanie platform i stopni oraz regulację lusterek w pojazdach.

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników do pojazdów

Na całym świecie można zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na bardziej zautomatyzowane rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i przynoszące poprawę wydajności. Na przykład: wraz ze wzrostem liczby osób starszych należy spodziewać się większego popytu na pojazdy dla osób z niepełnosprawnością. Siłowniki LINAK wspierają producentów sprzętu w budowaniu przewagi konkurencyjnej na tych wymagających rynkach, oferując im pakiet atrakcyjnych korzyści:

  • Gwarancja mocnych i niezawodnych siłowników o odporności potwierdzonej w drodze testów.
  • Prosta instalacja dzięki kompaktowej konstrukcji i bezobsługowa eksploatacja.
  • Możliwość oferowania inteligentnych i zrównoważonych systemów w przystępnej cenie. 

O przewadze sprzętu producenta nad ofertą marek konkurencyjnych decydować będą przede wszystkim kryteria takie jak elastyczność, ekologiczność i cena. Siłowniki elektryczne powinny nadawać się do elastycznego dopasowania do konstrukcji dowolnego, nawet najbardziej zaawansowanego technologicznie pojazdu przeznaczonego dla osoby niepełnosprawnej. Równocześnie poziom emisji gazów cieplarnianych powinien być ograniczony do niezbędnego minimum, a cena najkorzystniejsza. Siłowniki LINAK zapewniają właścicielom pojazdów możliwość zdalnej regulacji takich elementów wyposażenia, jak klapa bagażnika czy platforma dla wózka inwalidzkiego.

Niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach
Pojazdy są eksploatowane niezależnie od warunków atmosferycznych; to samo dotyczy siłowników, które zapewniają napęd poszczególnych elementów wyposażenia. Aby zagwarantować niezawodne działanie w warunkach skrajnie niskich i wysokich temperatur oraz podczas ulewnych deszczy produkty LINAK są poddawane serii gruntownych testów wytrzymałościowych.

Bezobsługowe i proste w montażu rozwiązania
Z oczywistych przyczyn rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych są pozbawione takich elementów jak węże, pompy i sprężarki. Wymagają jedynie podłączenia przewodu zasilającego i kabla danych do skrzynki kontrolnej. To sprawia, że cały system jest niezwykle prosty w montażu i eliminuje ryzyko wystąpienia słabych punktów, które zazwyczaj wymagają częstej i specjalistycznej konserwacji.

Ekologiczne i łatwe w integracji rozwiązania
Siłowniki elektryczne LINAK są inteligentne i oferują informację zwrotną na potrzeby integracji z niemal każdym układem sterowania. Dzięki temu kierowca może je bardzo łatwo zdalnie monitorować i obsługiwać. Siłowniki są zasilane prądem o niskim napięciu, a zużycie przez nie energii w trybie gotowości jest bliskie zeru, co sprawia, że są nie tylko znacznie bardziej ekologiczne od innych systemów, ale także znacznie bezpieczniejsze w eksploatacji.

Niezniszczalne play-icon

Niezniszczalne

Jak wykorzystać napędy w technologii Plug & Play™ w zastosowaniach przemysłowych play-icon

Jak wykorzystać napędy w technologii Plug & Play™ w zastosowaniach przemysłowych

Pliki

Więcej o pojazdach dla osób z niepełnosprawnością

W ofercie LINAK znaleźć można szeroki wybór siłowników niskiego napięcia do wykorzystania w rozwiązaniach stosowanych w pojazdach użytkowanych przez osoby z niepełnosprawnością Te i inne powody, dla których firma LINAK jest najlepszym partnerem w kontekście danego zastosowania, zostały opisane w tej broszurze.

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Broszura poświęcona testom w LINAK

Każdy podzespół siłownika poddawany jest serii testów przeprowadzanych w centrum badawczym LINAK. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w folderze.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt