Systemy siłowników do mebli wypoczynkowych
Każdą konstrukcję łóżka można udoskonalić. Na elektrycznej regulacji mogą skorzystać zarówno łóżka z ciężkim materacem sprężynowym, jak i lżejsze konstrukcje ze stelażem listwowym czy rozkładane tapczany i fotele wypoczynkowe. Firma LINAK projektuje i dostarcza kompletne modułowe systemy siłownikowe dla wszelkiego rodzaju łóżek wypoczynkowych.

Różne potrzeby wymagają różnych rozwiązań
LINAK® oferuje systemy siłowników w wersjach Standard i Advanced, przeznaczone przede wszystkim do łóżek wypoczynkowych. Oba typy systemów odznaczają się wysokim udźwigiem, co przekłada się na większą swobodę doboru materaca.

System siłowników w wersji Standard znajduje zastosowanie w systemach regulacji położenia oparć dla pleców i nóg i równocześnie zapewnia dostęp do wielu nowoczesnych rozwiązań, takich jak oświetlenie pod łóżkiem i napęd równoległy. System w wersji Standard składa się z siłownika podwójnego LINAK® TWINDRIVE™ w wersji Standard i pilota obsługowego wraz z niezbędnym okablowaniem.

System siłowników w wersji Advanced jest przeznaczony do łóżek wymagających nie tylko regulacji ustawienia oparć pleców i nóg, znanej już z wersji Standard, ale również funkcji dodatkowych, takich jak zapisywanie wybranego położenia, funkcja masażu i szerszy zakres regulacji. System w wersji Advanced składa się z siłownika podwójnego LINAK ® TWINDRIVE™ w wersji Advanced i pilota obsługowego wraz z niezbędnym okablowaniem oraz dodatkowo różnych akcesoriów, które są dostępne jako opcja.

Przegląd systemów

10 powodów

Oto dziesięć powodów, dla których warto wybrać systemy siłowników LINAK do łóżka z regulacją położenia.

Pokaż mi

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.