Systemy siłowników do mebli wypoczynkowych
Każdą konstrukcję łóżka można udoskonalić. Elektryczna regulacja może być stosowana zarówno w łóżkach z ciężkim materacem sprężynowym, jak i lżejszych konstrukcjach ze stelażem listwowym czy rozkładanych tapczanach i fotelach wypoczynkowych. Firma LINAK projektuje i dostarcza kompletne modułowe systemy siłownikowe dla wszelkiego rodzaju mebli wypoczynkowych.

Różne potrzeby wymagają różnych rozwiązań
Oferujemy zarówno systemy standardowe, jak i zaawansowane do łóżek wypoczynkowych. Oba typy systemów odznaczają się wysokim udźwigiem, co przekłada się na większą swobodę doboru materaca.

System siłowników w wersji Standard znajduje zastosowanie w systemach regulacji położenia oparć dla pleców i nóg i równocześnie zapewnia dostęp do wielu nowoczesnych rozwiązań, takich jak oświetlenie pod łóżkiem i napęd równoległy. Technicznie, standardowy system składa się z podwójnego siłownika LINAK® TWINDRIVE® w wersji standardowej  lub z pojedynczego siłownika LA18 IC i odpowiedniego pilota.

 System siłowników w wersji Advanced jest przeznaczony do łóżek wymagających nie tylko regulacji ustawienia oparć pleców i nóg, znanej już z wersji Standard, ale również funkcji dodatkowych, takich jak zapisywanie wybranego położenia, funkcja masażu i szerszy zakres regulacji. Technicznie, zaawansowany system składa się z podwójnego siłownika LINAK TWINDRIVE® w wersji Advanced lub z pojedynczego siłownika LA18 IC i odpowiedniego pilota, a także różnych opcjonalnych akcesoriów.

Przegląd systemów

10 powodów

Oto dziesięć powodów, dla których warto wybrać systemy siłowników LINAK do łóżka z regulacją położenia.

Pokaż mi

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.