Skontaktuj się z Nami Tutaj

Systemy siłowników do mebli wypoczynkowych
Wiele mebli, z których na co dzień korzystamy we własnym domu, czy to łóżka z ciężkim materacem sprężynowym, lżejsze konstrukcje ze stelażem listwowym czy rozkładane tapczany i fotele wypoczynkowe, można udoskonalić. W każdym przypadku płynna regulacja ruchu podniesie komfort użytkowania.

Firma LINAK® projektuje, produkuje i dostarcza kompletne modułowe systemy siłownikowe dla wszelkiego rodzaju mebli wypoczynkowych.

Różne rodzaje mebli wypoczynkowych wymagają różnych rozwiązań
Systemy regulacji do łóżek wypoczynkowych są tak różne, jak różne wymagania mają ich użytkownicy. Dlatego firma LINAK ma w ofercie zarówno systemy podstawowe, jak i zaawansowane. Oba typy systemów odznaczają się wysokim udźwigiem, co przekłada się na maksymalną funkcjonalność.

Oferta w zakresie rozwiązań systemowych przeznaczonych do foteli rozkładanych z oparciem dla nóg została opracowana przed wszystkim z myślą o połączeniu wysokiej jakości z dyskretną elegancją przy zachowaniu pełnej swobody projektowania. Aby uprościć montaż, ograniczyliśmy ilość kabli, co pozwoliło dodatkowo wyeliminować ewentualne wady jakościowe.

Mamy także rozwiązanie akumulatorowe, które można zastosować w projekcie rozkładanego fotela.

Dowiedz się więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt