Systemy siłowników pojedynczych i podwójnych LINAK do mebli wypoczynkowych
Systemy siłowników do mebli wypoczynkowych
Każdą konstrukcję łóżka można udoskonalić. Na elektrycznej regulacji mogą skorzystać zarówno łóżka z ciężkim materacem sprężynowym, jak i lżejsze konstrukcje ze stelażem listwowym czy rozkładane tapczany i fotele. Firma LINAK projektuje i dostarcza kompletne modułowe systemy siłownikowe dla wszelkiego rodzaju łóżek wypoczynkowych.

Różne potrzeby wymagają różnych rozwiązań
W naszej ofercie można znaleźć wydajne systemy na bazie kompaktowych siłowników pojedynczych oraz inteligentne systemy na bazie siłowników podwójnych, przeznaczone przede wszystkim dla łóżek wypoczynkowych. Oba typy systemów odznaczają się wysokim udźwigiem, co przekłada się na większą swobodę doboru materaca.

  • System na bazie siłowników pojedynczych składa się przeważnie z dwóch pojedynczych siłowników liniowych, które odpowiadają za napęd, oraz skrzynki kontrolnej, pilota obsługowego i ewentualnych akcesoriów dodatkowych.

  • System na bazie siłowników podwójnych to pojedyncza jednostka z dwoma zintegrowanymi napędami i skrzynką kontrolną. Do takiego systemu można podłączyć pilota obsługowego i akcesoria dodatkowe (opcjonalnie).

Ekologiczne systemy w trosce o środowisko naturalne
Coraz więcej osób zwraca uwagę na zagadnienia ochrony środowiska naturalnego. W LINAK wprowadziliśmy technologię ZERO™, która jest źródłem zmniejszenia zużycia energii w trybie gotowości do zaledwie 0,1 W. Nasze skrzynki kontrolne CBH oraz siłowniki TWINDRIVE® z zasilaczem zewnętrznym odznaczają się standardowo niskim poborem mocy w trybie gotowości. Produkty zapewniające niskie zużycie energii w trybie gotowości opatrzone są symbolem ZERO™.

Bezobsługowe produkty
Uznana marka to zwykle gwarancja jakości i dbałości o każdy szczegół. Każdy siłownik LINAK do mebli wypoczynkowych opuszcza zakład dopiero wtedy, gdy mamy pewność, że jest w pełni sprawny. Nowe produkty są zawsze poddawane seriom wymagających testów. W efekcie nasze systemy siłownikowe nie wymagają praktycznie żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Duża ilość wolnej przestrzeni
Napęd LINAK można z łatwością dopasować do konstrukcji rozwiązania. Dyskretnie schowany system zapewnia dużo wolnej przestrzeni pod łóżkiem, co ułatwia sprzątanie i przechowywanie przedmiotów.

Wiadomości i artykuły

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.