To jest segment MEDLINE® & CARELINE®
Działalność segmentu LINAK MEDLINE® & CARELINE®  skupia się na tworzeniu niezawodnych siłowników i systemów siłownikowych z atestem medycznym do zastosowań w branży opieki medycznej. Są to m.in. łóżka, leżanki/stoły zabiegowe i fotele wykorzystywane w szpitalach, domach opieki oraz ośrodkach zdrowia, a takżepodnośniki pacjenta i wózki inwalidzkie.

Od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia segment MEDLINE & CARELINE utrzymuje pozycję światowego lidera rynku nowoczesnych rozwiązań. Pomagamy klientom w budowaniu przewagi konkurencyjnej poprzez konsekwentne udoskonalanie wyrobów pod kątem zmieniających się wyzwań i podnosimy jakość życia zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego w szpitalach, domach opieki, ośrodkach zdrowia oraz domach prywatnych na całym świecie.

W LINAK bacznie przyglądamy się światowym trendom oraz rozwiązaniom dostępnym na rynku sprzętu medycznego. Nasza wiedza i znajomość rynku są doskonałym fundamentem ścisłej współpracy z klientami przy opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem elektrycznych siłowników liniowych.

LINAK MEDLINE & CARELINE to niezależna, strategiczna jednostka biznesowa, prowadząca działalność w oparciu o doświadczenie oddziałów i serwisów na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań siłownikowych segmentu MEDLINE & CARELINE, przejdź do sekcji poświęconej obszarom biznesowym lub zastosowaniom.

Więcej informacji na temat grupy LINAK znajdziesz na stronie www.linak.com/about.

Filmy

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

LINAK – produkcja według światowych standardów play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.