Skontaktuj się z Nami Tutaj

Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie opracowuje i modernizuje systemy elektrycznych siłowników liniowych do zastosowań w opiece medycznej. W zdobyciu i utrzymaniu wiodącej pozycji na rynku technologii siłowników zasadnicze znaczenie mają nieustanne śledzenie trendów demograficznych, badania społeczne i oczywiście rozwój technologii.

Owocem tych działań jest szeroki wachlarz rozwiązań i systemów do: łóżek szpitalnych, podnośników pacjenta, wózków inwalidzkich, leżanek i stołów zabiegowych, foteli dentystycznych, wózków medycznych oraz bardzo wielu innych zastosowań.

Coraz większe znaczenie w systemach LINAK odgrywają technologie, takie jak magistrala komunikacyjna OpenBus™, obsługa przy pomocy urządzeń przenośnych i Internet Rzeczy (IoT). Aby sprostać wyzwaniom przyszłości, już dzisiaj należy poświęcić należytą uwagę zarówno ludziom, jak i technologii.

Technologia i trendy

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt