Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 31 stycznia 2019

Nowy konfigurator 3D dla usprawnienia procesu projektowania

Firma LINAK® wprowadziła właśnie do swojej oferty interaktywny konfigurator 3D opracowany przez firmę CADENAS PARTsolutions, który pozwala użytkownikom tworzyć trójwymiarowe wizualizacje produktów LINAK, skracając etap projektowania.

Klienci mogą teraz samodzielnie skonfigurować wybrany model siłownika LINAK na podstawie zdefiniowanych przez siebie parametrów i pobrać kartę danych produktu bezpośrednio z konfiguratora. Konfigurator 3D jest dostępny na stronie internetowej LINAK i pozwala klientom skrócić czas konfigurowania naszych rozwiązań przeznaczonych do zastosowania w ich maszynach przemysłowych już na etapie projektowania.

Taka możliwość personalizacji jest bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie dla projektantów, którzy stoją przed wyborem odpowiedniego produktu LINAK. Konfigurator umożliwia wprowadzenie szeregu parametrów, takich jak długość skoku, rozmieszczenie punktów mocowania i otworów trzpienia, które następnie można modyfikować do uzyskania odpowiedniej konfiguracji.

Nowy konfigurator 3D dla usprawnienia procesu projektowania

Siłownik liniowy LA36 na początek
Początkowo konfigurator 3D LINAK będzie oferował możliwość konfiguracji znanego z trwałości i wytrzymałości siłownika LA36.
Z czasem dodane zostaną kolejne siłowniki i inne produkty. 
Aby uzyskać informacje na temat specyfikacji i opcji dostępnych dla innych siłowników LINAK®, szybkiego zamawiania produktów standardowych lub  kodów wybranych produktów, zachęcamy do kontaktu z lokalnym oddziałem LINAK

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.