Skontaktuj się z Nami Tutaj
Lady sklepowe

Lady sklepowe

Rozwiązania na bazie siłowników LINAK zapewniają płynną i cichą regulację wysokości lad w sklepach, bankach i punktach usługowych.

Lady sklepowe

Eleganckie rozwiązania na bazie siłowników do lad sklepowych

Dążąc do poprawy ergonomii i zapewnienia optymalnego poziomu obsługi klientów, właściciele sklepów detalicznych decydują się na zakup lad sklepowych i stanowisk kasowych z funkcją regulacji wysokości. Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK umożliwia tworzenie rozwiązań pozwalających na indywidualne dostosowywanie wysokości do potrzeb użytkowników i zaspokajających zapotrzebowanie na napęd o najwyższej precyzji i najniższym poziomie hałasu. W efekcie rozwiązania te będą stanowić o przewadze konkurencyjnej naszych klientów i ich rozwiązań.

  • Szeroki wachlarz łatwych w integracji akcesoriów
  • Niewymagające kompromisów konstrukcyjnych rozwiązania w zakresie płynnego ruchu
  • Trwałe i bezobsługowe siłowniki

Kluczowe znaczenie podczas projektowania wyposażenia sklepowego z regulacją wysokości ma funkcjonalność. Właściciele sklepów starają się utrzymać niski poziom absencji personelu spowodowanej różnego rodzaju dolegliwościami ze strony układu mięśniowo-szkieletowego i nie ustają w wysiłkach, aby zapewnić optymalny poziom jakości i wydajności obsługi klientów. Siłowniki LINAK stanowią gwarancję płynnej i cichej regulacji wysokości lad sklepowych, dzięki czemu nasi klienci mogą oferować produkty uwzględniające potrzeby sklepu, personelu i kupujących.

Szeroki wybór rozwiązań na bazie siłowników
Od ponad 30 lat w LINAK tworzymy rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych, których poszczególne elementy harmonijnie ze sobą współgrają. Dzięki temu zawsze możemy zaproponować klientowi dokładnie takie rozwiązanie w zakresie regulacji ruchu, jakiego potrzebuje. Wprowadzenie do asortymentu LINAK technologii Plug & Play™ sprawiło, że instalacja naszych rozwiązań i ich integracja z produktami klienta są teraz jeszcze prostsze.

Swoboda tworzenia nowych rozwiązań
Kompaktowe urządzenia LINAK oferują dużą różnorodność konfiguracji i umożliwiają zaprojektowanie lady sklepowej, w której szybko i płynnie działający napęd od samego początku stanowi integralną część konstrukcji, a nie zostaje wprowadzony jako element dodatkowy na późniejszym etapie. Praktyczność idąca w parze z intuicyjną obsługą poprawia ergonomię i funkcjonalność produktu z korzyścią dla wszystkich jego użytkowników. Nie krępuje to w żaden sposób swobody projektowania.

Wiele lat niezawodnego użytkowania
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom, których celem jest zapewnienie producentom lad sklepowych niezawodności działania napędów. Wymagające testy stanowią także gwarancję najwyższej jakości wykonania, pełnej funkcjonalności oraz bezobsługowej eksploatacji.  

Czytaj więcej
Systemy do mebli sklepowych
Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy play-icon

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy

Pliki

Więcej o wyposażeniu sklepów

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w ladach sklepowych pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu pracowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do mebli sklepowych

Systemy siłowników elektrycznych LINAK zapewniają płynną i cichą regulację wysokości w meblach sklepowych, takich jak lady sklepowe i stoły kasowe.

Czytaj więcej

Systemy do lad sklepowych

Elektryczna regulacja wysokości realizowana przez systemy siłowników liniowych znajduje coraz szersze zastosowanie w obiektach handlowych. W ramach wspierania rozwoju tego rodzaju działalności firma LINAK oferuje kilka rozwiązań systemowych, które pozwalają producentom oryginalnego sprzętu dostarczać klientom ergonomiczne i przyjazne w obsłudze lady sklepowe. Dostępne systemy obejmują kolumny liniowe, kolumny z obudową silnika i siłowniki do zabudowy.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt