Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Infografiki: dlaczego warto wstać zza biurka

W LINAK rozumiemy, jak ważne jest zerwanie z siedzącym trybem życia. Na infografikach prezentujemy korzyści, jakie przynosi użytkowanie biurka z regulacją wysokości.

Infografiki – technologia i trendy
Czy jesteś aktywnym użytkownikiem biurka?
Dysponowanie biurkiem z regulacją wysokości to nie to samo co bycie jego aktywnym użytkownikiem. Wykonaj test i dowiedz się, czy Twoja aktywność w pracy jest wystarczająca.
 
Co wiesz na temat ergonomii?
Mimo że ergonomia towarzyszy nam w codziennym życiu, wiele osób ma kłopot ze zdefiniowaniem znaczenia tego pojęcia. Z infografiki dowiesz się, jak zadbać o ergonomię w biurze.
 
Co możesz osiągnąć?
Wielu pracowników dysponuje biurkiem z regulacją wysokości, ale w ogóle z niego nie korzysta. Infografika przedstawia trzy zachęty do zerwania z siedzącym trybem pracy.
 
Czy wiesz, że...?
Gdy wstajesz, w Twoim ciele zachodzi wiele korzystnych procesów. Zapoznaj się z infografiką, aby dowiedzieć się, jak wydłużyć czas przebywania w pozycji stojącej w trakcie pracy.
 
Sześć kroków w stronę zdrowszego stylu życia
Siedzący tryb życia jest groźny dla zdrowia, ale można z nim zerwać. Zapoznaj się z infografiką prezentującą sześć sposobów na zwiększenie aktywności fizycznej w trakcie pracy.
 
Wstań dla zdrowia
Czy wiesz, jakie korzyści płyną ze skrócenia czasu przebywania w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z infografiką, aby poszukać inspiracji do zwiększania aktywności w trakcie pracy.
 
Czy pracujesz w aktywnym otoczeniu
Czy wiesz, że spotkanie organizowane na stojąco może trwać krócej? W infografice przedstawiamy 5 wskazówek, jak zbudować aktywne środowisko biurowe.
 
Trendy w biurach się zmieniają
Wzrost wydajności związany jest z wieloma czynnikami. Nawet tak wydawałoby się prozaiczna rzecz jak oświetlenie ma wpływ na poziom zadowolenia pracownika. A to z kolei przekłada się na jego produktywność.
Sześć wskazówek LINAK, jak uczynić swoją pracę bardziej ergonomiczną play-icon

Sześć wskazówek LINAK, jak uczynić swoją pracę bardziej ergonomiczną

Regularne ćwiczenia to za mało play-icon

Regularne ćwiczenia to za mało

Wstań dla zdrowia play-icon

Wstań dla zdrowia

Pliki

MOVE – W jaki sposób biurka do pracy siedząco-stojącej przyczyniają się do poprawy wydajności pracy

Zmniejsz liczbę dni nieobecności w pracy spowodowanej chorobą i stwórz nowoczesne środowisko biurowe dzięki biurkom do pracy siedząco-stojącej z napędem elektrycznym. Atrakcyjna inwestycja dla pracodawców i ich pracowników.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt