Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Świat w ruchu

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w blatach pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu użytkowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania. Ruch jest częścią dobrego życia.

Każde środowisko biurowe jest inne, ale w każdym potrzeby ludzkiego ciała są uderzająco podobne. Jako gatunek nie jesteśmy przystosowani do przebywania przez cały dzień w pozycji siedzącej. Podobnie jak inne zwierzęta potrzebujemy ruchu. 

We współczesnym zautomatyzowanym świecie nie zawsze mamy szansę na dostatecznie częstą zmianę pozycji ciała. Wiele osób w pozycji siedzącej przebywa nawet 15 godzin dziennie (w samochodzie, pracy, domu).

Na szczęście powstało wiele rozwiązań, które mogą poprawić nam samopoczucie i zapewnić ruch przez cały dzień. 

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w blatach pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu użytkowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania.

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zainicjować ruch, który jest częścią naszego życia. Nie powinno go zabraknąć także po przekroczeniu progu biura!

Pliki

MOVE – W jaki sposób biurka do pracy siedząco-stojącej przyczyniają się do poprawy wydajności pracy

Zmniejsz liczbę dni nieobecności w pracy spowodowanej chorobą i stwórz nowoczesne środowisko biurowe dzięki biurkom do pracy siędząco-stojącej z napędem elektrycznym. Atrakcyjna inwestycja dla pracodawców i ich pracowników.

Dbając o zdrowie pracowników biurowych (streszczenie raportu)

Streszczenie raportu podsumowujące najważniejsze wnioski z badania poświęconego wpływowi przypomnień na korzystanie przez pracowników biurowych z biurek z regulacją wysokości.

Dbając o zdrowie pracowników biurowych (pełna treść raportu)

Raport z badania poświęconego skuteczności przypomnień w zachęcaniu pracowników biurowych do korzystania z biurek z regulacją wysokości.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.