Technologie i trendy

Świat w ruchu

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w blatach pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu użytkowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania. Ruch jest częścią dobrego życia.

Każde środowisko biurowe jest inne, ale w każdym potrzeby ludzkiego ciała są uderzająco podobne. Jako gatunek nie jesteśmy przystosowani do przebywania przez cały dzień w pozycji siedzącej. Podobnie jak inne zwierzęta potrzebujemy ruchu. 

We współczesnym zautomatyzowanym świecie nie zawsze mamy szansę na dostatecznie częstą zmianę pozycji ciała. Wiele osób w pozycji siedzącej przebywa nawet 15 godzin dziennie (w samochodzie, pracy, domu).

Na szczęście powstało wiele rozwiązań, które mogą poprawić nam samopoczucie i zapewnić ruch przez cały dzień. 

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w blatach pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu użytkowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania.

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zainicjować ruch, który jest częścią naszego życia. Nie powinno go zabraknąć także po przekroczeniu progu biura!
Ruch to życie play-icon

Ruch to życie

Regularne ćwiczenia to za mało play-icon

Regularne ćwiczenia to za mało

Wstań dla zdrowia play-icon

Wstań dla zdrowia

Pliki

Broszura Move

Broszurka, z której dowiesz się dlaczego warto i jak użytkować stoły z regulacją wysokości.

Dbając o zdrowie pracowników biurowych (streszczenie raportu)

Streszczenie raportu podsumowujące najważniejsze wnioski z badania poświęconego wpływowi przypomnień na korzystanie przez pracowników biurowych z biurek z regulacją wysokości.

Dbając o zdrowie pracowników biurowych (pełna treść raportu)

Raport z badania poświęconego skuteczności przypomnień w zachęcaniu pracowników biurowych do korzystania z biurek z regulacją wysokości.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.