Technologie i trendy

Świat w ruchu

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w blatach pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu użytkowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania. Ruch jest częścią dobrego życia.

Każde środowisko biurowe jest inne, ale w każdym potrzeby ludzkiego ciała są uderzająco podobne. Jako gatunek nie jesteśmy przystosowani do przebywania przez cały dzień w pozycji siedzącej. Podobnie jak inne zwierzęta potrzebujemy ruchu. 

We współczesnym zautomatyzowanym świecie nie zawsze mamy szansę na dostatecznie częstą zmianę pozycji ciała. Wiele osób w pozycji siedzącej przebywa nawet 15 godzin dziennie (w samochodzie, pracy, domu).

Na szczęście powstało wiele rozwiązań, które mogą poprawić nam samopoczucie i zapewnić ruch przez cały dzień. 

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w blatach pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu użytkowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania.

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby zainicjować ruch, który jest częścią naszego życia. Nie powinno go zabraknąć także po przekroczeniu progu biura!

Filmy

Ruch to życie play-icon

Ruch to życie

Regularne ćwiczenia to za mało play-icon

Regularne ćwiczenia to za mało

Wstań dla zdrowia play-icon

Wstań dla zdrowia

Pliki

Broszura Move

Broszurka, z której dowiesz się dlaczego warto i jak użytkować stoły z regulacją wysokości.

Dbając o zdrowie pracowników biurowych (streszczenie raportu)

Streszczenie raportu podsumowujące najważniejsze wnioski z badania poświęconego wpływowi przypomnień na korzystanie przez pracowników biurowych z biurek z regulacją wysokości.

Dbając o zdrowie pracowników biurowych (pełna treść raportu)

Raport z badania poświęconego skuteczności przypomnień w zachęcaniu pracowników biurowych do korzystania z biurek z regulacją wysokości.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.