Skontaktuj się z Nami Tutaj
Stojaki na ekrany i monitory

Rozwiązania do stojaków na ekrany i monitory

Systemy kolumn LINAK zapewniają możliwość regulacji wysokości i kąta ustawienia monitorów wykorzystywanych w salach wykładowych, salonach wystawowych, salach spotkań i pomieszczeniach konferencyjnych, a także w domach prywatnych.

Rozwiązania na bazie kolumn podnoszących do stojaków na ekrany i monitory

W firmach i szkołach coraz większą popularnością cieszą się interaktywne tablice, które umożliwiają tworzenie bardziej kreatywnego środowiska nauki i pracy. Chęć uzyskania optymalnych warunków użytkowania sprzętu audiowizualnego dotyczy również środowiska domowego. Wyposażenie stojaka na ekran, monitor lub telewizor w rozwiązanie oparte na zastosowaniu produktów LINAK zapewni możliwość płynnej regulacji ustawienia sprzętu oraz szereg innych korzyści.

  • Niewielkie rozmiary nie ograniczają swobody na etapie projektowania 
  • Mocne siłowniki umożliwiają wydajne podnoszenie
  • Systemy są proste w montażu i ciche

Dawniej w klasach i salach konferencyjnych na całym świecie głównym narzędziem komunikacji były tradycyjne tablice kredowe. W domach prywatnych telewizję oglądano wyłącznie w pokoju dziennym i na telewizorze, który był tak ciężki, że jakakolwiek zmiana jego ustawienia była niemożliwa. Dostępne dzisiaj rozwiązania na bazie kolumn podnoszących LINAK zapewniają płynną regulację dużych ekranów i telewizorów, co sprzyja szerszej interakcji pomiędzy uczestnikami spotkań, wykładów i seansów filmowych w domach.

Kompaktowe rozwiązania z myślą o pełnej swobodzie projektowania
Asortyment LINAK obejmuje rozwiązania, które są kompaktowe, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary pozwalają zachować pełną kontrolę nad projektem całościowego rozwiązania, niezależnie od tego, czy są to meble domowe, czy interaktywne wyposażenie sali konferencyjnej. Natomiast dzięki zastosowaniu akumulatora LINAK można uwolnić się od zbędnej plątaniny kabli. 

Mocne i trwałe rozwiązania
Im większy ekran, tym pilniejsza potrzeba zapewnienia wysokiego stopnia niezawodności rozwiązań do regulacji – na przykład w salach konferencyjnych. Siłowniki LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Dzięki temu nie tylko poradzą sobie z regulacją położenia dużych i ciężkich ekranów, ale będą również działać niezawodnie przez wiele kolejnych lat.

Bezgłośne i proste w montażu systemy
Na bazie siłowników LINAK powstają wysokiej jakości rozwiązania odznaczające się bezgłośną pracą. Co więcej, niewielkie rozmiary pozwalają w prosty sposób zamontować system LINAK w dowolnym rozwiązaniu. Nie istnieją żadne powody, dla których Twój stojak na sprzęt audiowizualny nie miałby być najlepszym z dostępnych na rynku.

 

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Więcej o stojakach na wyświetlacze i monitory

Wyposażenie stojaków na wyświetlacze i monitory w napęd elektryczny pozwala utrzymać przekaz na wysokości oczu użytkownika.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt