Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Tworzenie miejsc pracy PVC-Free™

Produkty LINAK opatrzone logo PVC-Free™ (niezawierające polichlorku winylu) obejmują kable, skrzynki kontrolne, kolumny i siłowniki, jak również panele obsługowe – wszystkie te produkty nadają się do zastosowania w biurkach, stanowiskach roboczych i kuchniach.

Produkty niezawierające PCW – technologia i trendy
Motto LINAK brzmi: „Poprawiamy jakość Twojego życia”. Starając się je realizować w praktyce, produkujemy najlepsze na świecie systemy siłowników do biurek, stanowisk roboczych i kuchni – oraz szerokiej gamy innych zastosowań.

Równocześnie przykładamy dużą wagę do kwestii ochrony klimatu i środowiska naturalnego. Inżynierowie LINAK nieustannie dokładają starań, aby tworzyć i doskonalić nasze produkty w celu ograniczenia w jak największym stopniu ich negatywnego wpływu na środowisko.

Jednym ze sposobów, by to osiągnąć, jest uświadomienie sobie, że istnieje wiele alternatyw dla materiałów zawierających polichlorek winylu, powszechnie znany jako PCW/PVC, i wykorzystanie tej wiedzy. Praktycznie wszystkie produkty LINAK do biurek, stanowisk roboczych i kuchni oraz produkty do kilku innych zastosowań zostały wykonane bez użycia PCW i są jako takie dostępne w wersji standardowej. 

Produkty niezawierające PCW, takie jak kable, skrzynki kontrolne, kolumny i siłowniki oraz większość paneli obsługowych są oznaczone logo LINAK PVC-Free™, dzięki czemu pozwalają producentom oferować klientom bardziej ekologiczne rozwiązania do biur i stanowisk roboczych.

Czy wiesz, że:
PCW jest rodzajem tworzywa sztucznego używanego do produkcji kabli oraz jako pokrycie komponentów elektronicznych? Aby je zmiękczyć, dodaje się do niego plastyfikatory, z których najbardziej popularnym obecnie są ftalany. Ftalany mogą zakłócać prawidłową gospodarkę hormonalną organizmu oraz powodować wiele przewlekłych chorób. Mogą również powodować wady wrodzone. PCW powinien być utylizowany osobno, co z kolei generuje niepotrzebne koszty. Dodatkowo podczas spalania PCW dochodzi do uwolnienia szkodliwych dioksyn.

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt