Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Technologia ZERO™ w pracy

Technologia LINAK ZERO™ zapewnia zmniejszenie zużycia energii przez biurka z regulacją wysokości w trybie gotowości do zaledwie 0,1 W, ograniczając w ten sposób poziom emisji CO₂ do absolutnego minimum.

Technologia ZERO™ – technologia i trendy
W związku ze wzrostem świadomości społecznej dotyczącej zagadnień zmian klimatu coraz więcej uwagi poświęca się ostatnio emisji CO₂ będącej efektem zużycia energii przez urządzenia utrzymywane w trybie gotowości. 

Opracowana przez firmę LINAK technologia ZERO™ dostępna dla większości skrzynek kontrolnych ustanawia nowe standardy odpowiedzialnego zużycia energii w trybie gotowości przez rozwiązania stosowane m.in. w biurkach.

Przyłącz się do nas i pomóż chronić klimat
Aby możliwe było jego natychmiastowe uruchomienie po naciśnięciu przycisku, siłownik biurka lub stanowiska roboczego z regulacją wysokości blatu musi znajdować się przez cały czas w stanie gotowości. Technologia ZERO™ zapewnia redukcję zużycia energii w trybie gotowości do poziomu zaledwie 0,1 W. Wszystkie skrzynki kontrolne do biurek, stanowisk roboczych, kuchni, lad i stojaków na media są standardowo dostępne z technologią ZERO™.

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt