Skontaktuj się z Nami Tutaj
Kuchnie

Rozwiązania do kuchni

Systemy siłowników LINAK zapewniają regulację wysokości blatów roboczych i stołów kuchennych oraz znajdują zastosowanie jako napędy do wyciągów blatowych i półek w nowoczesnych kuchniach.

Stwórz nowoczesną kuchnię w oparciu o rozwiązania na bazie siłowników

We współczesnych domach kuchnie coraz częściej są aranżowane w sposób otwarty i w coraz większym stopniu stają się integralną częścią przestrzeni dziennej. Wraz z tym trendem rośnie zapotrzebowanie na większą funkcjonalność. Wprowadzenie ruchu do kuchni zyskuje coraz większą liczbę zwolenników, a przy odpowiednim wykonaniu może stać się znakiem rozpoznawczym producenta. Zastosowanie siłowników LINAK jako źródła ruchu wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści.

  • Niewymagające kompromisów konstrukcyjnych systemy, które są proste w montażu i obsłudze
  • Bezgłośne siłowniki i energooszczędne skrzynki kontrolne
  • Doświadczony partner o globalnym zasięgu

Systemy regulacji wysokości i położenia cieszą się coraz większym zainteresowaniem i są już powszechnie stosowane w wielu miejscach pracy. Teraz także współczesne rodziny coraz chętniej sięgają po rozwiązania z możliwością regulacji, nadające się do zastosowania w środowisku domowym. Dzięki nim każdy członek rodziny, niezależnie od wzrostu, może aktywnie korzystać ze sprzętu kuchennego oraz za każdym razem, niezależnie od zadania, pracować ergonomicznie. Zastosowanie regulacji umożliwia ponadto urządzenie przestrzeni kuchennej, która będzie bardziej pojemna i funkcjonalna. Systemy siłowników LINAK oferują możliwość regulacji wysokości wysp kuchennych, wyciągów blatowych i szafek, a także stolików pomocniczych.

Swoboda projektowania dzięki kompaktowym siłownikom
Niewielkie rozmiary w połączeniu z technologią LINAK Plug & Play™ sprawiają, że systemy siłowników są proste w integracji i nie wymagają zmian w konstrukcji zabudowy kuchennej. Pełna swoboda już na etapie projektowania pozwala producentom tworzyć innowacyjne kuchnie przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnego miejsca dzięki możliwości wprowadzenia wielofunkcyjnych rozwiązań.

Wytrzymałe, ciche i ekologiczne napędy
Firma LINAK aktywnie wspiera wszelkie ekologiczne inicjatywy. Większość naszych produktów przeznaczonych do zastosowań w kuchni jest wykonana w technologii PVC-free™ (nie zawiera PCW) oraz odznacza się bardzo cichą pracą i niskim zużyciem energii. Zawdzięcza to zastosowaniu technologii LINAK® ZERO™, która zapewnia zmniejszenie zużycia energii w trybie gotowości do zaledwie 0,1 W. Siłowniki LINAK są ponadto poddawane wnikliwym testom mającym na celu potwierdzenie ich niezawodności i trwałości przez cały okres użytkowania, zapewniając jednocześnie przyjazną dla środowiska i długą eksploatację. 

Współpraca z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu
Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie opracowuje systemy elektrycznych siłowników liniowych, które poprawiają jakość życia zarówno klientów, jak i użytkowników końcowych. Nawiązując współpracę z firmą LINAK, zyskujesz doświadczonego partnera biznesowego z doskonałą znajomością specyfiki rynku lokalnego, ogromnymi możliwościami w zakresie projektowania i wysokimi umiejętnościami technicznymi. Wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz.

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Więcej o kuchniach

Znajdź sposób na podniesienie funkcjonalności kuchni. Jedynym ograniczeniem dla możliwych zastosowań siłowników elektrycznych w kuchni jest wyobraźnia.

Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością

Baselift to kompaktowa jednostka przeznaczona do regulacji wysokości zabudowy kuchennej, szafek i blatów.

Wprowadź ruch do kuchni

Prawidłowa i zdrowa pozycja naszego ciała w ciągu całego dnia jest niezmiernie ważna zarówno kiedy przebywamy w pracy, jak i w domu. Dlatego też w LINAK powstał system BASELIFT, który umożliwia regulację wysokości blatów kuchennych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt