Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Zastąp skomplikowane rozwiązanie prostym – wybierz Plug & Play™

Technologia Plug & Play™ umożliwia prostą integrację systemów LINAK z biurkiem, stołem, ladą czy stanowiskiem roboczym z regulacją wysokości, zapewniając oszczędność czasu, optymalną logistykę i większą wydajność.

Plug & Play™ – technologia i trendy
Firma LINAK może poszczycić się najszerszą ofertą produktową na rynku. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania, w których wszystkie podzespoły doskonale ze sobą współgrają. Są to systemy  w pełnym tego słowa znaczeniu, w których wszystkie elementy doskonale do siebie pasują, a producenci mogą się skoncentrować na konstrukcji, trwałości oraz estetyce mebli. 

Jako globalny lider firma LINAK dostarcza montowane metodą Plug & Play rozwiązania do elektrycznej regulacji wysokości biurek, stołów, blatów i stanowisk roboczych w toku codziennej eksploatacji.

Oszczędność czasu i pieniędzy
Wprowadzenie rozwiązań LINAK do zabudowy kuchni lub stanowisk roboczych wiąże się z kilkoma korzyściami. Jedną z najbardziej oczywistych jest krótszy czas montażu. Produkty LINAK świetnie wpasowują się w każdą konstrukcję i są bardzo proste w montażu. 

Ponieważ wszystkie elementy z całego asortymentu są ze sobą kompatybilne, ten sam typ skrzynki kontrolnej można zastosować ze wszystkimi kolumnami i siłownikami LINAK. Natomiast ograniczenie liczby wariantów i towarów na stanie pozwala zoptymalizować procesy logistyczne, uprościć obsługę administracyjną i oszczędzić czas oraz pieniądze.

Wszystko działa zaraz po podłączeniu!

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1

Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

Rozwiązania do biurek z technologią Anti-Collision™

Chroń swoje biurko z elektryczną regulacją wysokości przed potencjalnymi uszkodzeniami, zarówno podczas jego podnoszenia, jak i opuszczania. Poznaj czułe rozwiązania Anti-Collision™ od LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt