Skontaktuj się z Nami Tutaj
Biurka

Specjalistyczne stanowiska robocze

Siłowniki LINAK zapewniają niezawodną regulację w specjalistycznych stanowiskach roboczych, np. na giełdach czy w dyspozytorniach.

Specjalistyczne stanowiska robocze

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników do specjalistycznych stanowisk roboczych

Współcześnie organizacje przeznaczają coraz więcej zasobów czasowych i finansowych na przygotowanie do pracy personelu technicznego. Oprócz szeroko zakrojonych programów szkoleniowych i kosztownego wyposażenia w postaci trwałych stanowisk, które są eksploatowane zwykle przez całą dobę, potrzebne jest wprowadzenie wysoko wyspecjalizowanych i zindywidualizowanych rozwiązań w zakresie regulacji. Sposobem na osiągnięcie tego celu jest zastosowanie systemów elektrycznych siłowników LINAK, które mogą stać się źródłem przewagi konkurencyjnej na rynku.

  • Dokładnie przetestowane siłowniki z gwarancją niezawodności
  • Wszechstronne rozwiązania przeznaczone do łatwej integracji z produktami klienta
  • Doświadczony partner o globalnym zasięgu

Każdy klient zainteresowany poprawą ergonomii, wzrostem zadowolenia z pracy i wyższym poziomem wydajności powinien rozważyć oczywiste korzyści, jakie daje możliwość elektrycznej regulacji stołów biurowych/stanowisk roboczych. Czy to na stanowisku kontrolera ruchu lotniczego, dyspozytora w centrum ratunkowym, czy handlowca – od pracowników wymagane jest zachowanie pełnej koncentracji przez wiele godzin. Aby było to możliwe, należy zapewnić im prawidłową ergonomię w miejscu pracy. Siłowniki firmy LINAK pozwalają na wprowadzenie regulacji stanowiska roboczego pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji.

Dokładnie przetestowane i niezawodne siłowniki
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane serii wymagających testów mających na celu spełnienie wymagań obowiązujących norm oraz zagwarantowanie bezawaryjnego działania przez wiele lat, nawet przy braku zapotrzebowania na konserwację.

Specjalistyczne stanowiska robocze według indywidualnego projektu
Bogata oferta produktowa oraz wzajemne dopasowanie poszczególnych elementów sprawiają, że rozwiązania na bazie siłowników LINAK są niezwykle proste w integracji z produktami klienta. Dostępne praktycznie w niemal każdym rozmiarze i wariancie konstrukcyjnym siłowniki i kolumny umożliwią wprowadzenie płynnego, precyzyjnego i bezgłośnego ruchu do każdego stanowiska roboczego.

Współpraca z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu
Nie ma dwóch dokładnie takich samych rynków. Tak jak nie ma dwóch takich samych klientów. Od ponad 30 lat firma LINAK nieustannie rozwija swoje rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych i dzisiaj może oferować klientom szeroki wybór systemów przeznaczonych do stanowisk roboczych. Jesteśmy zawsze gotowi do nawiązania współpracy jako godny zaufania partner, oferując swoje doświadczenie i wiedzę na temat potrzeb klientów rynku globalnego.

Czytaj więcej
System do specjalistycznych stanowisk roboczych

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do biurek

LINAK zapewnia płynną i cichą regulację w różnego rodzaju biurkach i stanowiskach roboczych. Zarówno poprzez same kolumny podnoszące jak i kompletne systemy ramy.

Czytaj więcej

Systemy do specjalistycznych stanowisk roboczych

Specjalistyczne stanowiska robocze obejmują stanowiska handlowe, stanowiska robocze w dyspozytorniach i stanowiska medyczne. W przypadku większości z nich wymogami bezwzględnymi są niezawodność, bezpieczeństwo i duży udźwig. Firma LINAK oferuje wiele rozwiązań systemowych do tego typu zastosowań, zbudowanych w oparciu o: kolumny liniowe, kolumny z obudową silnika i siłowniki do zabudowy.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt