Skontaktuj się z Nami Tutaj
Segment DESKLINE®
Działalność segmentu LINAK DESKLINE skupia się na tworzeniu niezawodnych rozwiązań siłownikowych do biurek, stanowisk roboczych, mebli kuchennych itp. Wszystkie elementy takiego rozwiązania można z łatwością dopasować do każdego projektu zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym, a technologia LINAK Plug and Play™ stanowi gwarancję prostego montażu.

Już od lat dziewięćdziesiątych firma LINAK proponuje nowe spojrzenie na środowisko pracy, pomagając wprowadzać elektryczną regulację wysokości w biurkach i stanowiskach roboczych na całym świecie – często w ścisłej współpracy z producentami lub zewnętrznymi projektantami wnętrz.

W DESKLINE współpraca oznacza bliską relację z klientami, którym pomagamy tworzyć nowe innowacyjne i ergonomiczne rozwiązania do biurek, blatów roboczych czy mebli kuchennych. Wysokiej klasy siłowniki i kolumny podnoszące z bogatej oferty LINAK wykorzystują często pionierskie technologie, w tym PIEZO™ oraz ZERO™, a także – coraz częściej – materiały niezawierające PCW. Celem naszej działalności jest zwiększanie nie tylko komfortu użytkowania wyrobów klienta, ale również zapotrzebowania na nie.

Realizujemy także różnego rodzaju inicjatywy, w tym „ Design Meets Movement”, w której uczestniczą jedni z najbardziej kreatywnych i innowacyjnych projektantów mebli na świecie.

Dzięki tej filozofii segment LINAK DESKLINE utrzymuje pozycję lidera rynku wysokiej klasy rozwiązań napędowych. Dziś cieszymy się powszechną opinią zaufanego partnera i doradcy, posiadającego szeroką wiedzę na temat zastosowań, przepisów oraz szeroko rozumianej sytuacji rynkowej.

Segment LINAK DESKLINE to niezależna, strategiczna jednostka biznesowa korzystająca z wiedzy podmiotów zależnych i placówek na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań siłownikowych segmentu DESKLINE, przejdź do sekcji poświęconej obszarom biznesowym lub zastosowaniom.

Więcej informacji na temat grupy LINAK znajdziesz na stronie www.linak.pl/organizacja.
Ruch to życie play-icon

Ruch to życie

Wstań dla zdrowia play-icon

Wstań dla zdrowia

Kobieta stojąca przy biurku do pracy siedząco-stojącej, wyposażonym w produkty LINAK. play-icon

Poprawa stanu zdrowia dzięki zastosowaniu biurek do pracy siedząco-stojącej

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą play-icon

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą

play-icon

Panele biurkowe DPG – Zaprojektowane, aby kształtować dobre nawyki

play-icon

Korzystaj lepiej ze swojego biurka z regulacją wysokości dzięki aplikacji Desk Control

Pracownik stojący przy biurku wyposażonym w mechanizm regulacji wysokości na bazie trzyczęściowej szybkobieżnej kolumny podnoszącej LINAK High-speed play-icon

Szybkobieżne kolumny podnoszące DL PLUS™ High-speed

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Więcej o kuchniach

Znajdź sposób na podniesienie funkcjonalności kuchni. Jedynym ograniczeniem dla możliwych zastosowań siłowników elektrycznych w kuchni jest wyobraźnia.

Więcej o stojakach na wyświetlacze i monitory

Wyposażenie stojaków na wyświetlacze i monitory w napęd elektryczny pozwala utrzymać przekaz na wysokości oczu użytkownika.

Więcej o wyposażeniu sklepów

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w ladach sklepowych pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu pracowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania.

Rozwiązania do biurek z technologią Anti-Collision™

Chroń swoje biurko z elektryczną regulacją wysokości przed potencjalnymi uszkodzeniami, zarówno podczas jego podnoszenia, jak i opuszczania. Poznaj czułe rozwiązania Anti-Collision™ od LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt