Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Rozwiązania w technologii Anti-Collision chronią meble biurowe i przedmioty na ich drodze

LINAK oferuje różne rozwiązania do biurek i stanowisk roboczych, które pozwalają chronić sprzęt biurowy przed kolizją podczas regulacji blatu.

Jeśli cenisz sobie długi czas eksploatacji regulowanego biurka oraz bezpieczeństwo, LINAK oferuje szereg  rozwiązań do tego celu. Dołączenie ich do posiadanego rozwiązania zapobiegnie uszkodzeniom biurka z regulacją elektryczną w przypadku jego kolizji z innymi przedmiotami.

LINAK oferuje dwa rozwiązania: Desk Sensor™ 1 (DS1) oraz PIEZO™. Możesz dołączyć do swojego systemu jedno z tych rozwiązań lub nawet oba jednocześnie!

Desk Sensor 1 to zewnętrzne rozwiązanie przeznaczone do biurek, wykonane w technologii Anti-Collision

Desk Sensor 1 — zewnętrzne urządzenie z czujnikiem żyroskopowym 
Adapter Desk Sensor 1 ma wielkość porównywalną do zatyczki długopisu i pozwala na pracę natychmiast po podłączeniu do systemu. Rozwiązanie współpracuje z systemami kolumn podnoszących LINAK® — w tym opartymi na standardowej skrzynce kontrolnej CBD6S lub kolumnami IC (z zintegrowanym sterownikiem).

Urządzenie Desk Sensor 1 cechuje wysoka czułość i stabilność oraz praca niezależnie od obciążenia i temperatury.

 
PIEZO to czujnik oparty na technologii Anti-Collision, umieszczony wewnątrz kolumny podnoszącej DL

PIEZO —  czujnik zintegrowany z kolumną
PIEZO™ Anti-Collision™ jest czujnikiem sprzętowym zintegrowanym z kolumną podnoszącą. Nie wymaga dodatkowej instalacji, ponieważ kolumna jest w niego wyposażona fabrycznie. Większość kolumn DL firmy LINAK posiada opcjonalne rozwiązanie PIEZO.

Czujnik reaguje na przeszkody, które znajdują się bezpośrednio na torze ruchu blatu w dół lub w górę. Dzięki temu chroni biurko przed uszkodzeniami w przypadku napotkania innego przedmiotu.

 

Więcej trendów technologicznych i rozwiązań LINAK do biurek
Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach do systemów biurkowych i technologiach, na których je oparto, zapoznając się z zwartością sekcji Trendy & technologie

Chroń to, co najważniejsze!

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Rozwiązania do biurek z technologią Anti-Collision™

Chroń swoje biurko z elektryczną regulacją wysokości przed potencjalnymi uszkodzeniami, zarówno podczas jego podnoszenia, jak i opuszczania. Poznaj czułe rozwiązania Anti-Collision™ od LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt