Skontaktuj się z Nami Tutaj
Stoły biurowe

Rozwiązania do biurek

LINAK zapewnia płynną i cichą regulację w różnego rodzaju biurkach i stanowiskach roboczych. Zarówno poprzez same kolumny podnoszące jak i kompletne systemy ramy.

Inteligentne systemy siłowników do biurek

Na całym świecie kładzie się coraz większy nacisk na zapewnienie ergonomicznych warunków pracy. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które większość czasu spędzają w pozycji siedzącej lub stojącej. Jak wynika z wielu badań naukowych, częsta zmiana pozycji podczas pracy przyczynia się do poprawy zdrowia pracowników, pozwalając im zachować wydajność przez cały dzień. Pracodawcy wykazujący się odpowiedzialnością i przywiązujący należytą wagę do potrzeb pracowników decydują się na zakup biurek i/lub stanowisk roboczych z regulacją wysokości. Zastosowanie rozwiązań z użyciem siłowników LINAK pozwala uzyskać szereg korzyści, takich jak:

  • Funkcjonalna konstrukcja i prosty montaż;
  • Napęd w układzie równoległym zapewniający płynny i bezgłośny ruch;
  • Trwałe rozwiązania na bazie kolumn podnoszących od doświadczonego producenta.

Praca w trybie stacjonarnym może przybierać różne formy. Niektórzy pracownicy cały dzień siedzą za biurkiem, podczas gdy inni tyle samo czasu spędzają w pozycji stojącej przy specjalistycznym lub przemysłowym stanowisku roboczym. Jednak cel pozostaje ten sam – zapewnić wydajność przez cały dzień pracy i zdrowie przez cały okres aktywności zawodowej. Systemy kolumn podnoszących LINAK pozwalają regulować wysokość oraz kąt ustawienia blatu i przez to optymalną ergonomię pracy.

Spersonalizowane rozwiązania Plug & Play
W przypadku biurek czynnikiem o dużym znaczeniu jest wygląd. Przemysłowe stanowiska robocze muszą odznaczać się wytrzymałością i dużym udźwigiem, natomiast w specjalistycznych stanowiskach roboczych wymagane jest zapewnienie skoordynowanych ruchów kilku siłowników. Bogata oferta produktowa sprawia, że firma LINAK może spełnić większość wymagań i wyposażyć każde stanowisko robocze w modułowy system siłowników elektrycznych i kompletny system ramy, z montażem w oparciu o technologię LINAK® Plug and Play™.

Płynna regulacja z niskim poziomem hałasu
Przy wielu stanowiskach praca jest wykonywana nieprzerwanie, w systemie zmianowym. Z kolei w biurach często zdarza się, że w ciągu dnia pracy z jednego biurka korzysta wiele różnych osób, a każda jest inna. Przekłada się to na wzrost zapotrzebowania na funkcjonalne rozwiązania do biurek. Dzięki nowoczesnej technologii siłowników producenci mogą oferować klientom rozwiązania zapewniające płynny i bezgłośny ruch w oparciu o układy logiczne i inteligentne oprogramowanie z możliwością modyfikowania i personalizacji. Oznacza to optymalną ergonomię, większą wydajność i wzrost zadowolenia pracowników. 

Niezawodne siłowniki od doświadczonego producenta
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom w celu potwierdzenia trwałości i zapewnienia długiej żywotności bez potrzeby konserwacji. Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji elektrycznych siłowników liniowych i kolumn podnoszących pozwala nam dostarczać najwyższej klasy usługi i produkty. Nasza globalna obecność oznacza, że firma LINAK jest zawsze w pobliżu, gotowa w każdej chwili dzielić się swoją wiedzą na temat rynku. 

 
Ruch to życie play-icon

Ruch to życie

Wstań dla zdrowia play-icon

Wstań dla zdrowia

Kobieta stojąca przy biurku do pracy siedząco-stojącej, wyposażonym w produkty LINAK. play-icon

Poprawa stanu zdrowia dzięki zastosowaniu biurek do pracy siedząco-stojącej

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą play-icon

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą

Pracownik stojący przy biurku wyposażonym w mechanizm regulacji wysokości na bazie trzyczęściowej szybkobieżnej kolumny podnoszącej LINAK High-speed play-icon

Szybkobieżne kolumny podnoszące DL PLUS™ High-speed

Zobacz film poświęcony konstrukcji kolumn elektrycznych DL PLUS play-icon

Kolumny podnoszące DL PLUS™ zaprojektowane, aby inspirować

play-icon

Panele biurkowe DPG – Zaprojektowane, aby kształtować dobre nawyki

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1

Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

MOVE – W jaki sposób biurka do pracy siedząco-stojącej przyczyniają się do poprawy wydajności pracy

Zmniejsz liczbę dni nieobecności w pracy spowodowanej chorobą i stwórz nowoczesne środowisko biurowe dzięki biurkom do pracy siedząco-stojącej z napędem elektrycznym. Atrakcyjna inwestycja dla pracodawców i ich pracowników.

Rozwiązywanie problemów - przewodnik po systemach LINAK® do biurek

Nie wiesz jak aktywować system regulacji biurka. Chcesz sprawdzić co oznacza kod błędu wyświetlany na pilocie lub poprawnie zamontować skrzynkę kontrolną LINAK. Nie ma problemu! Nasz Przewodnik po rozwiązywaniu problemów przeprowadzi Cię przez każdą sytuację.

Rozwiązania do biurek z technologią Anti-Collision™

Chroń swoje biurko z elektryczną regulacją wysokości przed potencjalnymi uszkodzeniami, zarówno podczas jego podnoszenia, jak i opuszczania. Poznaj czułe rozwiązania Anti-Collision™ od LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt