Stoły biurowe

Rozwiązania do biurek

LINAK zapewnia płynną i cichą regulację w różnego rodzaju biurkach i stanowiskach roboczych. Zarówno poprzez same kolumny podnoszące jak i kompletne systemy ramy.

Rozwiązania do biurek

LINAK zapewnia płynną i cichą regulację w różnego rodzaju biurkach i stanowiskach roboczych. Zarówno poprzez same kolumny podnoszące jak i kompletne systemy ramy.

Inteligentne systemy siłowników do biurek

Na całym świecie kładzie się coraz większy nacisk na zapewnienie ergonomicznych warunków pracy. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które większość czasu spędzają w pozycji siedzącej lub stojącej. Jak wynika z wielu badań naukowych, częsta zmiana pozycji podczas pracy przyczynia się do poprawy zdrowia pracowników, pozwalając im zachować wydajność przez cały dzień. Pracodawcy wykazujący się odpowiedzialnością i przywiązujący należytą wagę do potrzeb pracowników decydują się na zakup biurek i/lub stanowisk roboczych z regulacją wysokości. Zastosowanie rozwiązań z użyciem siłowników LINAK pozwala uzyskać szereg korzyści, takich jak:

  • Funkcjonalna konstrukcja i prosty montaż;
  • Napęd w układzie równoległym zapewniający płynny i bezgłośny ruch;
  • Trwałe rozwiązania na bazie kolumn podnoszących od doświadczonego producenta.

Praca w trybie stacjonarnym może przybierać różne formy. Niektórzy pracownicy cały dzień siedzą za biurkiem, podczas gdy inni tyle samo czasu spędzają w pozycji stojącej przy specjalistycznym lub przemysłowym stanowisku roboczym. Jednak cel pozostaje ten sam – zapewnić wydajność przez cały dzień pracy i zdrowie przez cały okres aktywności zawodowej. Systemy kolumn podnoszących LINAK pozwalają regulować wysokość oraz kąt ustawienia blatu i przez to optymalną ergonomię pracy.

Spersonalizowane rozwiązania Plug & Play
W przypadku biurek czynnikiem o dużym znaczeniu jest wygląd. Przemysłowe stanowiska robocze muszą odznaczać się wytrzymałością i dużym udźwigiem, natomiast w specjalistycznych stanowiskach roboczych wymagane jest zapewnienie skoordynowanych ruchów kilku siłowników. Bogata oferta produktowa sprawia, że firma LINAK może spełnić większość wymagań i wyposażyć każde stanowisko robocze w modułowy system siłowników elektrycznych i kompletny system ramy, z montażem w oparciu o technologię LINAK® Plug and Play™.

Płynna regulacja z niskim poziomem hałasu
Przy wielu stanowiskach praca jest wykonywana nieprzerwanie, w systemie zmianowym. Z kolei w biurach często zdarza się, że w ciągu dnia pracy z jednego biurka korzysta wiele różnych osób, a każda jest inna. Przekłada się to na wzrost zapotrzebowania na funkcjonalne rozwiązania do biurek. Dzięki nowoczesnej technologii siłowników producenci mogą oferować klientom rozwiązania zapewniające płynny i bezgłośny ruch w oparciu o układy logiczne i inteligentne oprogramowanie z możliwością modyfikowania i personalizacji. Oznacza to optymalną ergonomię, większą wydajność i wzrost zadowolenia pracowników. 

Niezawodne siłowniki od doświadczonego producenta
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom w celu potwierdzenia trwałości i zapewnienia długiej żywotności bez potrzeby konserwacji. Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji elektrycznych siłowników liniowych i kolumn podnoszących pozwala nam dostarczać najwyższej klasy usługi i produkty. Nasza globalna obecność oznacza, że firma LINAK jest zawsze w pobliżu, gotowa w każdej chwili dzielić się swoją wiedzą na temat rynku. 

 

Filmy

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji play-icon

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji

Ruch to życie play-icon

Ruch to życie

Wstań dla zdrowia play-icon

Wstań dla zdrowia

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Więcej o stołach biurowych

Elektryczna regulacja stołu biurowego idealnie harmonizuje z dynamicznym i nowoczesnym stylem pracy.

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1

Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

Broszura Move

Broszurka, z której dowiesz się dlaczego warto i jak użytkować stoły z regulacją wysokości.

PIEZO – technologia antykolizyjna oparta na rozwiązaniu sprzętowym

Zadbaj o wydłużenie okresu eksploatacji swojego biurka, wprowadzając system przeciwkolizyjny PIEZO™ Dowiedz się więcej na temat zastosowań technologii PIEZO.

Mobilność

Zadbaj o mobilność swojego rozwiązania z akumulatorem BA001. Inspiracji można poszukać w naszej broszurze.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.