Meble sklepowe

Rozwiązania do mebli sklepowych

Systemy siłowników elektrycznych LINAK zapewniają płynną i cichą regulację wysokości w meblach sklepowych, takich jak lady sklepowe i stoły kasowe.

Rozwiązania do mebli sklepowych

Systemy siłowników elektrycznych LINAK zapewniają płynną i cichą regulację wysokości w meblach sklepowych, takich jak lady sklepowe i stoły kasowe.

Meble sklepowe z rozwiązaniami na bazie siłowników

W ostatnim czasie związki zawodowe i urzędy inspekcji pracy bacznie przyglądają się zagadnieniom ergonomii pracy. Jednym z obszarów zainteresowania są stanowiska robocze przy kasach. Stanowiska kasowe i lady sklepowe z regulacją wysokości ułatwiają pracę personelu. Dzięki nowoczesnym technologiom siłownikowym można zyskać wiele korzyści.

  • Różnorodność produktów zapewnia swobodę projektowania
  • Poprawa jakości obsługi klientów i lepsza ergonomia pracy
  • Niezawodność i bezobsługowa eksploatacja siłowników

Dolegliwości związane z kręgosłupem i bóle głowy, których przyczyną jest nieprawidłowa ergonomia, prowadzą w konsekwencji do spadku wydajności, a nawet absencji personelu w sklepach na całym świecie. Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK do lad sklepowych i stanowisk kasowych pozwolą właścicielom wyposażyć sklepy w atrakcyjne stanowiska robocze z możliwością regulacji wysokości, co pozwoli ograniczyć te dolegliwości do minimum. Staną się one także źródłem istotnej przewagi konkurencyjnej.

Rozwiązanie dostosowane do potrzeb
Jako firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem LINAK może poszczycić się najszerszą na rynku ofertą produktową elektrycznych siłowników liniowych. Możliwych kombinacji jest niemal nieskończenie wiele, ponieważ każdy siłownik, każda skrzynka kontrolna i każdy pilot będą działać w dowolnej konfiguracji. Nasze rozwiązania są bardzo proste w montażu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Bogactwo funkcji zapewnia swobodę projektowania.

Płynność ruchu i swoboda projektowania
Nowoczesne systemy siłowników elektrycznych do mebli zapewniają płynny i niemalże bezgłośny ruch. Rozwiązania firmy LINAK zwiększają ich wartość dzięki kompaktowej konstrukcji i łatwości montażu, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Oferujemy szeroką gamę produktów i funkcji, zapewniając producentom sprzętu dowolność swobodę projektowania. Dzięki temu użytkownik końcowy otrzymuje produkt charakteryzujący się optymalnymi walorami ergonomicznymi, użytkowymi i estetycznymi.

Sprawdzone i przetestowane siłowniki z gwarancją wieloletniej trwałości
Każdy wyrób firmy LINAK zanim trafi na rynek jest poddawany rygorystycznym testom, które mają na celu potwierdzenie wysokiego poziomu funkcjonalności i niezawodności przez wiele lat, niezależnie od warunków eksploatacji. Zakrojone na szeroką skalę testy stanowią także gwarancję wyeliminowania konieczności konserwacji.

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Więcej o wyposażeniu sklepów

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w ladach sklepowych pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu pracowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.