Skontaktuj się z Nami Tutaj
Meble sklepowe

Rozwiązania do mebli sklepowych

Systemy siłowników elektrycznych LINAK zapewniają płynną i cichą regulację wysokości w meblach sklepowych, takich jak lady sklepowe i stoły kasowe.

Meble sklepowe z rozwiązaniami na bazie siłowników

W ostatnim czasie związki zawodowe i urzędy inspekcji pracy bacznie przyglądają się zagadnieniom ergonomii pracy. Jednym z obszarów zainteresowania są stanowiska robocze przy kasach. Stanowiska kasowe i lady sklepowe z regulacją wysokości ułatwiają pracę personelu. Dzięki nowoczesnym technologiom siłownikowym można zyskać wiele korzyści.

  • Różnorodność produktów zapewnia swobodę projektowania
  • Poprawa jakości obsługi klientów i lepsza ergonomia pracy
  • Niezawodność i bezobsługowa eksploatacja siłowników

Dolegliwości związane z kręgosłupem i bóle głowy, których przyczyną jest nieprawidłowa ergonomia, prowadzą w konsekwencji do spadku wydajności, a nawet absencji personelu w sklepach na całym świecie. Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK do lad sklepowych i stanowisk kasowych pozwolą właścicielom wyposażyć sklepy w atrakcyjne stanowiska robocze z możliwością regulacji wysokości, co pozwoli ograniczyć te dolegliwości do minimum. Staną się one także źródłem istotnej przewagi konkurencyjnej.

Rozwiązanie dostosowane do potrzeb
Jako firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem LINAK może poszczycić się najszerszą na rynku ofertą produktową elektrycznych siłowników liniowych. Możliwych kombinacji jest niemal nieskończenie wiele, ponieważ każdy siłownik, każda skrzynka kontrolna i każdy pilot będą działać w dowolnej konfiguracji. Nasze rozwiązania są bardzo proste w montażu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Bogactwo funkcji zapewnia swobodę projektowania.

Płynność ruchu i swoboda projektowania
Nowoczesne systemy siłowników elektrycznych do mebli zapewniają płynny i niemalże bezgłośny ruch. Rozwiązania firmy LINAK zwiększają ich wartość dzięki kompaktowej konstrukcji i łatwości montażu, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Oferujemy szeroką gamę produktów i funkcji, zapewniając producentom sprzętu dowolność swobodę projektowania. Dzięki temu użytkownik końcowy otrzymuje produkt charakteryzujący się optymalnymi walorami ergonomicznymi, użytkowymi i estetycznymi.

Sprawdzone i przetestowane siłowniki z gwarancją wieloletniej trwałości
Każdy wyrób firmy LINAK zanim trafi na rynek jest poddawany rygorystycznym testom, które mają na celu potwierdzenie wysokiego poziomu funkcjonalności i niezawodności przez wiele lat, niezależnie od warunków eksploatacji. Zakrojone na szeroką skalę testy stanowią także gwarancję wyeliminowania konieczności konserwacji.

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Więcej o wyposażeniu sklepów

Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK w ladach sklepowych pozwala na dostosowanie ich wysokości do potrzeb i wzrostu pracowników w dowolnym momencie w ciągu dnia oraz niezależnie od zadania.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt