Skontaktuj się z Nami Tutaj
Kuchnie

Kuchnia - przechowywanie

Siłowniki LINAK umożliwiają podnoszenie i obniżanie szafek w wielofunkcyjnej zabudowie kuchennej.

Kuchnia - przechowywanie

Inteligentne przechowywanie w kuchni dzięki rozwiązaniom na bazie siłowników

We współczesnych domach przestrzeń kuchni i salonu tworzy jedną całość, w której rodziny mogą spędzać czas na wspólnym gotowaniu i spożywaniu posiłków, co sprzyja wzmacnianiu więzi. Skłania to projektantów mebli kuchennych do zmiany sposobu myślenia. Funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni to najważniejsze kwestie do rozważenia. Systemy siłowników i kolumn LINAK umożliwiają tworzenie inteligentnych rozwiązań do przechowywania w kuchni oraz przynoszą szereg innych istotnych korzyści, takich jak:

  • łatwa integracja z całym rozwiązaniem;
  • niezawodne i eleganckie systemy;
  • współpraca z partnerem o globalnym zasięgu z bardzo dobrą znajomością rynku.

Koncepcja domu inteligentnego sprowadza się do maksymalnego wykorzystania istniejących możliwości. Optymalne zagospodarowanie przestrzeni kuchennej wpisuje się w ten trend. Ukrycie niepotrzebnych rzeczy w szafkach umiejscowionych wewnątrz wyspy kuchennej to jedno z możliwych rozwiązań. Niezależnie od koncepcji klienta systemy siłowników elektrycznych LINAK wychodzą naprzeciw idei domu inteligentnego i pomagają wykorzystać pustą przestrzeń dzięki rozwiązaniom do przechowywania w kuchni.

Wprowadzenie ruchu do kuchni bez kompromisów
Niewielkie rozmiary produktów LINAK umożliwiają łatwą integrację z rozwiązaniem klienta bez konieczności jakichkolwiek ustępstw kosztem projektu zabudowy kuchennej. Nasza bogata oferta produktowa umożliwia stworzenie rozwiązania, które pozwoli zrealizować każdą koncepcję, wizję lub potrzebę.

Sprawdzone i przetestowane siłowniki oraz kolumny z myślą o wyjątkowych rozwiązaniach
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Pozwala to producentom oferować rozwiązania odznaczające się dłuższą żywotnością i minimalnym zapotrzebowaniem na konserwację. Trwałość, płynna i cicha regulacja oraz intuicyjna obsługa stanowią dopełnienie eleganckiego wyglądu rozwiązań do wyjątkowych zastosowań w zakresie przechowywania.

Współpraca z globalnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem
Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie opracowuje i modernizuje zaawansowane systemy siłowników elektrycznych. Dysponując oddziałami na całym świecie oraz zakładami produkcyjnymi w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych, zapewniamy klientom dostęp do rozległej wiedzy na temat rynku i jesteśmy zawsze otwarci na indywidualny dialog.

Czytaj więcej
System do mebli kuchennych

Pliki

Więcej o kuchniach

Znajdź sposób na podniesienie funkcjonalności kuchni. Jedynym ograniczeniem dla możliwych zastosowań siłowników elektrycznych w kuchni jest wyobraźnia.

Wprowadź ruch do kuchni

Prawidłowa i zdrowa pozycja naszego ciała w ciągu całego dnia jest niezmiernie ważna zarówno kiedy przebywamy w pracy, jak i w domu. Dlatego też w LINAK powstał system BASELIFT, który umożliwia regulację wysokości blatów kuchennych.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do kuchni

Systemy siłowników LINAK zapewniają regulację wysokości blatów roboczych i stołów kuchennych oraz znajdują zastosowanie jako napędy do wyciągów blatowych i półek w nowoczesnych kuchniach.

Czytaj więcej

Systemy do szafek kuchennych

Zapotrzebowanie na optymalne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania we współczesnej kuchni rodzi potrzebę zapewnienia kreatywnych rozwiązań. Firma LINAK oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań systemowych przeznaczonych do regulacji wysokości szafek kuchennych. Dostępne systemy są zbudowane w oparciu o bezgłośne kolumny liniowe, kolumny z obudową silnika i siłowniki do zabudowy.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt