Skontaktuj się z Nami Tutaj
Kuchnie

Blaty robocze z regulacją wysokości

W nowoczesnych kuchniach systemy na bazie siłowników LINAK Baselift™ zapewniają płynną i ergonomiczną regulację wysokości blatów roboczych.

Kuchnia – blat roboczy z regulacją wysokości

Rozwiązania na bazie siłowników Baselift™ do blatów kuchennych

Trend polegający na łączeniu kuchni z salonem zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie. Współczesne rodziny coraz więcej czasu spędzają razem, a centrum ich życia rodzinnego często staje się kuchnia. Wiąże się to z koniecznością zastosowania bardziej funkcjonalnych rozwiązań, które pozwalają regulować wysokość blatów i innych elementów zabudowy kuchennej stosownie do potrzeb poszczególnych użytkowników. Wybór firmy LINAK na partnera w zakresie tworzenia ergonomicznych rozwiązań do nowoczesnych kuchni wiąże się z kilkoma korzyściami, mianowicie:

  • pozwala zachować swobodę projektowania, ponieważ nasze systemy z łatwością można zintegrować z pozostałymi urządzeniami;
  • umożliwia zdobycie pozycji lidera rynku dzięki trwałości naszych napędów;
  • pozwala budować partnerską współpracę opartą na doświadczeniu zdobytym na rynkach międzynarodowych.

Dbałość o zapewnienie ergonomii przenosi się dzisiaj z miejsc pracy do środowiska domowego. Duże, otwarte kuchnie, w których cała rodzina może przebywać ze sobą, wspólnie przygotowując posiłki, wymagają całkowicie nowego podejścia do projektowania. Nie wszyscy członkowie rodziny są tego samego wzrostu, więc jedna uniwersalna wysokość blatu nie jest optymalnym rozwiązaniem. Wyjątkowy i innowacyjny system LINAK Baselift™ umożliwia każdemu dostosowanie wysokości blatu kuchennego odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb.

Swoboda projektowania dzięki łatwemu w integracji systemowi
Kompaktowe rozmiary i niewielka liczba kabli ułatwiają dopasowanie produktów LINAK do większości nowoczesnych kuchni. Regulacja wysokości blatu w oparciu o system LINAK Baselift™ odbywa się przy pomocy panelu obsługowego, który jest jedynym widocznym elementem i nie zakłóca wyglądu kuchni. Pozwala na zastosowanie standardowych szafek kuchennych, nie zabierając domownikom cennej przestrzeni.

Zdobądź pozycję lidera rynku dzięki sprawdzonym siłownikom
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty firmy LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Proces ten pozwala ograniczyć potrzebę konserwacji do niezbędnego minimum, a zarazem znacznie wydłużyć żywotność urządzeń. Dzięki zastosowaniu rozwiązania LINAK Baselift możliwe jest zapewnienie płynnego napędu blatów kuchennych i dyskretnej regulacji przy pomocy zintegrowanego panelu obsługowego lub aplikacji Desk Control™.

Współpraca z globalnym partnerem czerpiąca z 30 lat doświadczenia
Od ponad trzech dekad firma LINAK systematycznie opracowuje i udoskonala swoje elektryczne siłowniki liniowe. Nieustanne optymalizowanie jakości produktów LINAK oznacza w praktyce wyznaczanie nowych standardów w zakresie niezawodności, trwałości, niskiego poziomu hałasu, łatwości integracji, stosowania materiałów niezawierających PCW (PVC-Free™ ) i energooszczędności. Ambicje na tym polu wprowadziły firmę LINAK na rynki międzynarodowe, gdzie aktualnie może ona zapewniać pomoc, wsparcie i dostawy na rzecz swoich partnerów. 

Czytaj więcej
System regulacji wysokości blatów roboczych

Pliki

Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością

Baselift to kompaktowa jednostka przeznaczona do regulacji wysokości zabudowy kuchennej, szafek i blatów.

Wprowadź ruch do kuchni

Prawidłowa i zdrowa pozycja naszego ciała w ciągu całego dnia jest niezmiernie ważna zarówno kiedy przebywamy w pracy, jak i w domu. Dlatego też w LINAK powstał system BASELIFT, który umożliwia regulację wysokości blatów kuchennych.

Więcej o kuchniach

Znajdź sposób na podniesienie funkcjonalności kuchni. Jedynym ograniczeniem dla możliwych zastosowań siłowników elektrycznych w kuchni jest wyobraźnia.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do kuchni

Systemy siłowników LINAK zapewniają regulację wysokości blatów roboczych i stołów kuchennych oraz znajdują zastosowanie jako napędy do wyciągów blatowych i półek w nowoczesnych kuchniach.

Czytaj więcej

Systemy do blatów roboczych z regulacją wysokości

Stworzenie kuchennego blatu roboczego z regulacją wysokości wymaga zastosowania specjalistycznego systemu, który nie będzie wymagał kompromisów w zakresie ilości dostępnej przestrzeni do przechowywania ani konstrukcji zabudowy kuchennej. Mając to na uwadze, firma LINAK opracowała system Baselift™ – wyjątkowy system regulacji wysokości zabudowy kuchennej.

Filmy poświęcone blatom roboczym z regulacją wysokości

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w blatach roboczych z regulacją wysokości. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością play-icon

LINAK Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością

Jak zamontować system LINAK Baselift w kuchni play-icon

Jak zamontować system LINAK Baselift w kuchni

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt