Skontaktuj się z Nami Tutaj
Kuchnie

Wyciągi blatowe/okapy wyciągowe

Systemy siłowników LINAK zapewniają regulację kuchennych wyciągów blatowych wraz z możliwością ich ukrycia na czas, gdy nie są używane.

Okapy wyciągowe

Rozwiązania na bazie siłowników do okapów i wyciągów

We współczesnych domach kuchnie w coraz większym stopniu stają się integralną częścią przestrzeni dziennej. Ten trend znajduje odzwierciedlenie w zapotrzebowaniu na bardziej funkcjonalne rozwiązania, które pod każdym względem wpiszą się w potrzeby tego pomieszczenia. Rosnąca liczba oferowanych funkcji wymaga natomiast starannego przemyślenia sposobu wykorzystania dostępnej przestrzeni. Wykorzystanie siłowników LINAK do wprowadzenia możliwości podnoszenia i chowania wyciągu blatowego zapewnia oszczędność miejsca i szereg innych istotnych korzyści, takich jak:

  • niezawodne rozwiązania o niskim poziomie hałasu;
  • łatwe w integracji wyjątkowe napędy;
  • współpraca z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu.

W nowoczesnych kuchniach przykłada się równie dużą wagę do estetyki co do funkcjonalności. Współcześnie dominuje trend otwierania przestrzeni kuchennej na jadalnię i salon. Opcja chowania wyciągu w blacie na czas, gdy nie jest używany, jest jednym ze sposobów na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie, firma LINAK oferuje producentom wyciągów i okapów systemy siłowników, dzięki którym mogą oni tworzyć własne rozwiązania z możliwością regulacji.

Trwałe i ciche siłowniki
Eleganckie, kompaktowe i niemal bezgłośne – siłowniki liniowe LINAK są także niezwykle wytrzymałe i bardzo trwałe. Zanim trafi na rynek, każdy produkt jest poddawany wnikliwym testom. Dzięki temu możemy zagwarantować klientom wydłużony okres eksploatacji ich rozwiązań przy ograniczeniu potrzeby konserwacji do niezbędnego minimum.

Wyjątkowe rozwiązanie do łatwej integracji
Wykorzystanie w kuchni ruchomych rozwiązań umożliwiających regulację i optymalizację ergonomii to nadal dość nowa koncepcja. Możliwość oferowania wyciągów i okapów z regulacją położenia i intuicyjną obsługą z pewnością zapewni kreatywnym producentom miejsce w awangardzie. Produkty LINAK są niezwykle proste w integracji – bez jakichkolwiek zmian w konstrukcji zabudowy kuchennej. Najbardziej innowacyjne kuchnie świata to takie, które są zarówno funkcjonalne, jak i stylowe.

Możliwość współpracy z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu
Od ponad 30 lat w LINAK udoskonalamy swoje elektryczne siłowniki liniowe. Oddziały firmy LINAK są obecne na całym świecie. Dzięki temu jako preferowany dostawca możemy oferować klientom najszerszą wiedzę i najlepsze doradztwo w zakresie specyfiki i potrzeb rynkowych.

Czytaj więcej
System do okapów wyciągowych

Pliki

Więcej o kuchniach

Znajdź sposób na podniesienie funkcjonalności kuchni. Jedynym ograniczeniem dla możliwych zastosowań siłowników elektrycznych w kuchni jest wyobraźnia.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do kuchni

Systemy siłowników LINAK zapewniają regulację wysokości blatów roboczych i stołów kuchennych oraz znajdują zastosowanie jako napędy do wyciągów blatowych i półek w nowoczesnych kuchniach.

Czytaj więcej

Filmy poświęcone okapom wyciągowym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w okapach i wyciągach. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

LINAK Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością play-icon

LINAK Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt