Skontaktuj się z Nami Tutaj
Kuchnie

Kuchenne stoliki pomocnicze

Systemy kolumn LINAK zapewniają płynną regulację i łatwe podnoszenie blatów stolików pomocniczych i stołów jadalnych w nowoczesnych kuchniach.

Kuchnia – stolik pomocniczy

Siłowniki oferują możliwość wprowadzenia napędów do kuchennych stolików pomocniczych

We współczesnych domach dominuje trend łączenia przestrzeni kuchennej z salonem. Dla rodzin starających się wykorzystać każdą wolną chwilę na bycie razem domowa kuchnia staje się centrum życia rodzinnego. Zwiększa to zapotrzebowanie na rozwiązania, które są zarówno elastyczne, jak i funkcjonalne. Zastosowanie rozwiązań na bazie siłowników LINAK w kuchennych stolikach pomocniczych pozwala nie tylko wprowadzić płynną i inteligentną regulację wysokości, ale także zyskać szereg innych istotnych korzyści:

  • wyjątkowe rozwiązania wpisujące się w ideę inteligentnego domu;
  • bezgłośne siłowniki przystosowane do łatwej integracji;
  • możliwość współpracy z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu;

niski poziom hałasu i niezawodność bez kompromisów w zakresie konstrukcji. To niektóre z najważniejszych zagadnień na które zwracają uwagę producenci decydujący się wprowadzić ruch do swoich projektów zabudowy kuchennej. Oferta firmy LINAK zaspokaja wszystkie potrzeby w zakresie płynnej i prostej w obsłudze regulacji wysokości kuchennych stolików pomocniczych.

Wyjątkowe kuchnie dla inteligentnych domów z maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni
Wprowadzenie kolumny LINAK do konstrukcji kuchennego stolika pomocniczego pozwala producentom mebli oferować klientom wielofunkcyjne rozwiązanie z możliwością dostosowania wysokości blatu do potrzeb związanych z przygotowywaniem lub serwowaniem posiłków dla całej rodziny. Pozwala to jednocześnie zaoszczędzić miejsce w kuchni, a w połączeniu z akumulatorem – uzyskać mebel mobilny.

Ciche i proste w montażu siłowniki
W systemie LINAK wszystkie produkty z całego asortymentu są do siebie doskonale dopasowane. Ponadto kompaktowe rozmiary sprawiają, że są one niezwykle proste w montażu – bez kompromisów w zakresie konstrukcji. Łatwa integracja oznacza także możliwość wkomponowania intuicyjnych paneli obsługowych w konstrukcję blatu.

Współpraca z globalnym partnerem o rozległej wiedzy fachowej
Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie opracowuje i modernizuje systemy elektrycznych siłowników liniowych. Dzięki globalnej obecności oferujemy rozległą wiedzę specjalistyczną i doskonałą znajomość rynku. Rozbudowany program cyklicznych testów pozwala nam zagwarantować klientom, że nasze produkty są wykonane z najlepszych materiałów i podzespołów. Jakość i niezawodność.

Czytaj więcej
System do stolików pomocniczych

Pliki

Więcej o kuchniach

Znajdź sposób na podniesienie funkcjonalności kuchni. Jedynym ograniczeniem dla możliwych zastosowań siłowników elektrycznych w kuchni jest wyobraźnia.

Wprowadź ruch do kuchni

Prawidłowa i zdrowa pozycja naszego ciała w ciągu całego dnia jest niezmiernie ważna zarówno kiedy przebywamy w pracy, jak i w domu. Dlatego też w LINAK powstał system BASELIFT, który umożliwia regulację wysokości blatów kuchennych.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do kuchni

Systemy siłowników LINAK zapewniają regulację wysokości blatów roboczych i stołów kuchennych oraz znajdują zastosowanie jako napędy do wyciągów blatowych i półek w nowoczesnych kuchniach.

Czytaj więcej

Systemy do kuchennych stolików pomocniczych

Systemy kolumn LINAK powstają w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na elastyczne konstrukcje stolików pomocniczych w nowoczesnych kuchniach. W zależności od potrzeb i konstrukcji rozwiązania systemy mogą zostać wyposażone w kolumny liniowe lub kolumny z obudową silnika.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt