Skontaktuj się z Nami Tutaj
Stojaki multimedialne

Stojaki na ekrany i monitory

Systemy kolumn podnoszących LINAK pozwalają na wprowadzenie mechanicznej regulacji wysokości i kąta ustawienia stojaków na ekrany i monitory, stosowanych w salach wykładowych, salach konferencyjnych, pokojach spotkań i studiach transmisyjnych.

Stojaki na ekrany i monitory

Rozwiązania do stojaków na ekrany i monitory

Trend jest jasny – w szkołach, firmach i pracowniach coraz większą popularnością cieszą się interaktywne ekrany i monitory, które zapewniają lepsze warunki do bardziej twórczej nauki i pracy. Możliwość elektrycznej regulacji wysokości pozwala optymalnie dostosować ekran do potrzeb i możliwości każdego widza. Wybór rozwiązań bazujących na produktach LINAK niesie ze sobą szereg atrakcyjnych korzyści:

  • Mocne kolumny zapewniają niezawodne podnoszenie
  • Systemy są proste w montażu i ciche w działaniu. 
  • Niewielkie rozmiary nie ograniczają swobody projektowania.

Nowoczesne szkoły przykładają dużą wagę do zapewnienia swoim podopiecznym kreatywnego środowiska edukacyjnego, które pozwoli im dobrze przygotować się do życia zawodowego w środowisku opartym na pracy zespołowej i współpracy. Tradycyjne tablice i jednostronna komunikacja odchodzą do lamusa. Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają płynne podnoszenie i regulację ustawienia dużych ekranów i monitorów, poprawiając w ten sposób jakość komunikacji podczas spotkań i zajęć dydaktycznych.

Mocne i trwałe rozwiązania
Im większy ekran lub monitor, tym pilniejsza staje się potrzeba osiągnięcia wysokiego stopnia niezawodności rozwiązań, które mają umożliwiać regulację systemów stosowanych, na przykład, w salach konferencyjnych. Dlatego też zanim trafią na rynek, siłowniki LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Dzięki temu nie tylko poradzą sobie z regulacją położenia dużych i ciężkich ekranów, ale będą również działać niezawodnie przez wiele kolejnych lat .

Bezgłośne i proste w montażu systemy
Aby zapewnić warunki sprzyjające kreatywnej nauce lub pracy, regulacja ustawienia ekranu musi odbywać się przy zachowaniu możliwie najniższego poziomu hałasu. Asortyment LINAK obejmuje wiele rozwiązań, które są niezwykle ciche, a jednocześnie kompaktowe. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby montaż naszych rozwiązań był prosty, a ich obsługa całkowicie intuicyjna. 

Kompaktowe rozwiązania z myślą o pełnej swobodzie projektowania
Produkty firmy LINAK ze względu na swoje niewielkie rozmiary pozwalają zachować pełną kontrolę nad projektem całościowego rozwiązania, niezależnie od tego, czy są to meble biurowe, czy interaktywne wyposażenie sali konferencyjnej. Na przykład różnego rodzaju kolumny, które są wyposażone w ukryty wewnątrz siłownik, umożliwiają wprowadzenie ruchu bez żadnych kompromisów.

Czytaj więcej
Stojaki na ekrany i monitory

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy play-icon

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy

Pliki

Więcej o stojakach na wyświetlacze i monitory

Wyposażenie stojaków na wyświetlacze i monitory w napęd elektryczny pozwala utrzymać przekaz na wysokości oczu użytkownika.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do stojaków na ekrany i monitory

Systemy kolumn LINAK zapewniają możliwość regulacji wysokości i kąta ustawienia monitorów wykorzystywanych w salach wykładowych, salonach wystawowych, salach spotkań i pomieszczeniach konferencyjnych, a także w domach prywatnych.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt