Skontaktuj się z Nami Tutaj
Ramię C i stół rentgenowski z produktami LINAK w poglądowym otoczeniu.

Diagnostyka obrazowa

Rozwiązania na bazie siłowników LINAK realizują precyzyjne schematy ruchu w układzie pojedynczym lub równoległym, zapewniając optymalne działanie sprzętu do diagnostycznych badań obrazowych.

Systemy siłowników są wykorzystywane w różnego rodzaju sprzęcie do diagnostyki obrazowej, takim jak ramiona C , stoły rentgenowskiei tomografy komputerowe.

Możliwość stosowania różnych technologii obrazowania w znacznym stopniu przyczynia się do zapewnienia pacjentom optymalnej diagnostyki i leczenia chirurgicznego. Dzięki rozwiązaniom na bazie siłowników elektrycznych LINAK® sprzęt diagnostyczny zyskuje możliwość wydajnej i precyzyjnej regulacji ustawienia we wszystkich kierunkach.

Systemy LINAK sprawdzają się w różnych zastosowaniach, umożliwiając regulację położenia dokładnie dostosowaną do potrzeb w zakresie ruchu i funkcjonalności.

Funkcje oparte na komunikacji danych, jak np. protokół komunikacyjny LCi™, umożliwiają wczesne wykrywanie i eliminowanie nieprzewidzianych nieprawidłowości i awarii bez konieczności przerywania zabiegu.

Tworząc systemy idealnie dostosowane do potrzeb diagnostyki obrazowej, LINAK czerpie ze swoich wysokiej klasy kompetencji i wiedzy specjalistycznej, aby mieć pewność, że dany system sprawdzi się doskonale w każdym zastosowaniu.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt