Skontaktuj się z Nami Tutaj
Zabiegi szpitalne

Fotel zabiegowy do pobierania krwi

Fotele do pobierania krwi muszą być precyzyjne i funkcjonalne. Systemy siłowników LINAK zapewniają dużą swobodę projektowania i większe możliwości personalizacji. Aby uzyskać optymalną funkcjonalność i maksymalne bezpieczeństwo, wystarczy dostosować fotel zabiegowy do potrzeb indywidualnego zastosowania.

Systemy siłowników do foteli do pobierania krwi

Systemy siłowników do foteli do pobierania krwi

Fotel zabiegowy, niezależnie od typu, musi zapewniać optymalny komfort i bezpieczeństwo podczas pobierania krwi. Jednocześnie musi stwarzać ergonomiczne warunki pracy dla personelu pielęgniarskiego i medycznego. Fotele zabiegowe do pobierania krwi z dostępem do rozmaitych opcji ruchu i dodatkowych funkcji pomagają w zapewnieniu wysokiej jakości obsługi w trakcie wykonywania zabiegów. LINAK® oferuje napędy pracujące w układzie równoległym, które umożliwiają jednoczesną regulację wysokości siedziska oraz oparć pleców i nóg. Dzięki wydajnym i precyzyjnym napędom personel medyczny zyskuje lepszą ergonomię w postaci odpowiedniej wysokości do pracy w pozycji stojącej oraz pozycji ułatwiającej pacjentowi wejście i zejście z fotela. Ruchy wspomagane przez siłowniki elektryczne LINAK pozwalają szybko i sprawnie ustawić fotel w odpowiednim położeniu.

Rozwiązania na bazie systemów siłowników elektrycznych LINAK zapewniają nie tylko płynną i cichą regulację ruchu. Są źródłem dodatkowych korzyści, które zwiększają wartość całego rozwiązania, takich jak:

  • Lepsza ergonomia - ustawienia ruchu zoptymalizowane pod kątem zapewnienia możliwie najlepszych warunków do pracy
  • Bezpieczeństwo i komfort - funkcje zaprojektowane tak, aby fotel do pobierania krwi był jak najbardziej bezpieczny
  • OneConnect™ - rozwiązanie cyfrowe z możliwością serwisowania urządzeń w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania

Nie jest tajemnicą, że sektor opieki medycznej boryka się z problemem niewystarczającej liczby personelu opiekuńczego. Dla służby zdrowia jest to dodatkowe obciążenie i wymaga wprowadzenia rozwiązań technicznych, które będą mogły wspomagać wykonywanie codziennych zabiegów.

 

Lepsza ergonomia

Siłowniki elektryczne w fotelach do pobierania krwi zapewniają jednoczesną, wielostopniową regulację siedziska, oparcia pleców i nóg. Proste lub złożone schematy ruchu siłowników pozwalają uzyskać odpowiednie ustawienie fotela dla zapewnienia optymalnej obsługi, komfortu i ergonomii. Dzięki temu wykonywanie zabiegów staje się wygodniejsze i bardziej ergonomiczne.

 

Bezpieczeństwo i komfort

Podczas zabiegów, szczególnie w przypadku czasochłonnego oddawania krwi w punktach krwiodawstwa, zapewnienie pacjentom należytego komfortu i dobrego samopoczucia ma niezwykle istotne znaczenie. Rozwiązania systemowe LINAK zapewniają płynną i niezawodną regulację we wszystkich kierunkach.

  • Dopasowanie wysokości siedziska do wzrostu osoby wchodzącej i schodzącej z fotela zabiegowego pozwala zapewnić jej komfort i wygodę poprzez zwiększenie bezpieczeństwa i zarazem ograniczenie ryzyka upadku
  • Funkcje bezpieczeństwa LINAK (technologia IRS i amortyzator QR) minimalizują ryzyko obrażeń i kolizji z przeszkodą w obrębie urządzenia, podnosząc tym samym poziom komfortu odczuwanego przez pacjenta
  • Przycisk szybkiego ustawienia fotela w pozycji awaryjnej zwiększa bezpieczeństwo i komfort zarówno pacjenta, jak i opiekuna.
 

Serwisowanie w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania

LINAK słynie z niezawodnych produktów, które odznaczają się długotrwałym i bezawaryjnym działaniem. Zapewnienie wysokiej wydajności wymaga połączenia optymalnie zaprojektowanych i działających rozwiązań systemowych z niezawodnym dostępem do wsparcia technicznego. Dlatego opracowaliśmy rozwiązanie cyfrowe LINAK OneConnect™, które zapewnia zdalny dostęp do danych serwisowych, umożliwiając szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów z dowolnego miejsca na świecie. W ten sposób zapewniamy długi czas sprawnego działania foteli zabiegowych do pobierania krwi.

Czytaj więcej

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt