Skontaktuj się z Nami Tutaj
Zabiegi szpitalne

Fotele do dializy

Na całym świecie przybywa osób w podeszłym wieku chorych na cukrzycę. Rozwiązania na bazie siłowników LINAK do foteli do dializy pozwalają uzyskać optymalną funkcjonalność w zakresie ruchu i jednocześnie zapewnić wysoki poziom ergonomii, wydajności i komfortu obsługi pacjentów.

Fotele do dializy z produktami LINAK

Rozwiązanie systemowe do foteli do dializy

Każdy fotel do dializy, niezależnie od typu, powinien zapewniać pacjentowi optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa, a personelowi ergonomiczne warunki do sprawowania opieki.

Fotele do dializy z dostępem do rozmaitych opcji ruchu i dodatkowych funkcji pozwalają personelowi medycznemu pracować wygodniej i efektywniej. Rozwiązania LINAK® zapewniają wielostopniową regulację siedziska, oparcia pleców i nóg. Dzięki wydajnym i precyzyjnym napędom personel medyczny zyskuje lepszą ergonomię w postaci odpowiedniej wysokości do pracy w pozycji stojącej oraz pozycji ułatwiającej pacjentowi wejście i zejście z fotela. Ruchy wspomagane przez siłowniki elektryczne LINAK pozwalają szybko i sprawnie ustawić fotel w odpowiednim położeniu.

Rozwiązania na bazie systemów siłowników elektrycznych LINAK zapewniają nie tylko płynną i cichą regulację ruchu. Są źródłem dodatkowych korzyści, które zwiększają wartość całego rozwiązania, takich jak:

  • Lepsza ergonomia - ustawienia ruchu zoptymalizowane pod kątem zapewnienia możliwie najlepszych warunków do pracy
  • Bezpieczeństwo i komfort - funkcje zaprojektowane tak, aby fotel do pobierania krwi był jak najbardziej bezpieczny
  • OneConnect™ - rozwiązanie cyfrowe z możliwością serwisowania urządzeń w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania

Nie jest tajemnicą, że sektor opieki medycznej boryka się z problemem niewystarczającej liczby personelu opiekuńczego. Dla służby zdrowia jest to dodatkowe obciążenie i wymaga wprowadzenia rozwiązań technicznych, które będą mogły wspomagać wykonywanie codziennych zabiegów.

 

Lepsza ergonomia

Siłowniki elektryczne w fotelach do dializy zapewniają jednoczesną, wielostopniową regulację siedziska, oparcia pleców i nóg. Proste lub złożone schematy ruchu siłowników pozwalają uzyskać odpowiednie ustawienie fotela dla zapewnienia optymalnej obsługi, komfortu i ergonomii.

Dzięki temu wykonywanie zabiegów staje się wygodniejsze i bardziej ergonomiczne.

 

Bezpieczeństwo i komfort

Podczas zabiegów, szczególnie w przypadku czasochłonnych dializ, zapewnienie pacjentom należytego komfortu i dobrego samopoczucia ma niezwykle istotne znaczenie.

Rozwiązania systemowe LINAK zapewniają płynną i niezawodną regulację we wszystkich kierunkach.

Dopasowanie wysokości siedziska do wzrostu osoby wchodzącej i schodzącej z fotela zabiegowego pozwala zapewnić jej komfort i wygodę poprzez zwiększenie bezpieczeństwa i zarazem ograniczenie ryzyka upadku

Funkcje bezpieczeństwa LINAK (technologia IRS i amortyzator QR) minimalizują ryzyko obrażeń i kolizji z przeszkodą w obrębie urządzenia, podnosząc tym samym poziom komfortu odczuwanego przez pacjenta.

Przycisk szybkiego ustawienia fotela w pozycji awaryjnej zwiększa bezpieczeństwo i komfort zarówno pacjenta, jak i opiekuna.

 

Serwisowanie w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania

LINAK słynie z niezawodnych produktów, które odznaczają się długotrwałym i bezawaryjnym działaniem. Zapewnienie wysokiej wydajności wymaga połączenia optymalnie zaprojektowanych i działających rozwiązań systemowych z niezawodnym dostępem do wsparcia technicznego. Rozwiązanie LINAK OneConnect™ zapewnia zdalny dostęp do danych serwisowych, umożliwiając szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów z dowolnego miejsca na świecie, dla zagwarantowania długiego czasu sprawnego działania fotela do dializy.

Czytaj więcej

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt