Skontaktuj się z Nami Tutaj
Zabiegi szpitalne

Fotele zabiegowe

Rozwiązania systemowe na bazie siłowników LINAK zapewniają płynną i niekłopotliwą regulację wysokości, położenia oparć dla pleców i nóg oraz innych elementów fotela.

Systemy siłowników do foteli zabiegowych

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników do foteli zabiegowych

Coraz większe zapotrzebowanie na pomoc medyczną i leczenie w wyniku rosnącej liczby chorób uwarunkowanych stylem życia w połączeniu ze wzrostem liczby pacjentów potrzebujących krótkoterminowej opieki medycznej, wymaga wydajnych i bezpiecznych rozwiązań. Te potrzeby muszą być spełniane przy zachowaniu odpowiedniego poziomu ergonomii zarówno pacjentów, jak i opiekunów.

Fotele zabiegowe doskonale nadają się do wykonywania zabiegów dermatologicznych, okulistycznych, chirurgii kosmetycznej i innych drobnych interwencji medycznych.

  • Elastyczne schematy ruch zapewniające optymalne wykonywanie zabiegów i wyższy poziom bezpieczeństwa
  • Sprawdzone i przetestowane produkty spełniające międzynarodowe normy medyczne
  • Współpraca z globalnym partnerem z ponad 40-letnim doświadczeniem

Gdy brak jest wystarczającej liczby personelu medycznego, a trzeba zająć się większą liczbą pacjentów, wydajność i możliwość ustawienia sprzętu w optymalnej pozycji do zabiegu chirurgicznego mają zasadnicze znaczenie. Temu zadaniu sprosta precyzyjny i mocny napęd, zintegrowany dodatkowo z funkcją pamięci położenia i innymi rozwiązaniami, które usprawniają przeprowadzenie zabiegu.

Elastyczne schematy ruch zapewniające optymalne wykonywanie zabiegów i wyższy poziom bezpieczeństwa

Bogata oferta produktowa firmy LINAK zapewnia szeroką gamę możliwości. Poszczególne elementy są do siebie doskonale dopasowane, co umożliwia tworzenie rozwiązań systemowych dokładnie spełniających indywidualne potrzeby. Nieprzerwany rozwój nowych akcesoriów i funkcji, takich jak np. funkcja szybkiego zwolnienia (Quick Release, QR), dodatkowo przyczynia się do spełnienia specyficznych wymagań w obszarze bezpieczeństwa.

Sprawdzone i przetestowane siłowniki o minimalnym zapotrzebowaniu na konserwację

Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Ma to na celu zapewnienie wytrzymałości i wysokiej wydajności w całym okresie eksploatacji siłownika. Akcesoria, takie jak przyrząd serwisowy SDT (Service Data Tool), umożliwiają eksport danych o stanie urządzenia i przeprowadzenie konserwacji profilaktycznej. Testowane i atestowane produkty marki LINAK spełniają międzynarodowe normy medyczne. Ułatwia to naszym klientom uzyskanie atestów medycznych dla ich rozwiązań.

Kompleksowa obsługa przez doświadczonego partnera

Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie udoskonala swoje systemy na bazie siłowników elektrycznych oraz wprowadza akcesoria zapewniające jeszcze większą wartość dodaną. Pozwala to producentom oryginalnego wyposażenia korzystać z oferty jednego dostawcy przy zakupie systemów siłowników, które są kompatybilne z każdym fotelem zabiegowym – od najbardziej zaawansowanych konfiguracji po podstawowe rozwiązania, za każdym razem dostosowane do konkretnych wymogów klienta.

Czytaj więcej

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt