Skontaktuj się z Nami Tutaj
Zabiegi szpitalne

Inkubator

Oddziały intensywnej opieki neonatologicznej muszą zapewnić personelowi medycznemu optymalne warunki do opieki nad wcześniakami i chorymi noworodkami. Systemy siłowników elektrycznych LINAK wychodzą temu naprzeciw, stwarzając bezpieczne i spokojne otoczenie dla małych pacjentów i zarazem odpowiednie warunki do pracy dla personelu medycznego. Osiągamy to, tworząc rozwiązania, które wprowadzają ruch, poprawiają bezpieczeństwo i wykorzystują nowoczesne technologie cyfrowe.

Szpitalny inkubator dla noworodków z siłownikami liniowymi LINAK

Rozwiązanie systemowe do inkubatorów

Inkubator, niezależnie od typu, powinien zapewniać małemu pacjentowi optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa, a personelowi ergonomiczne warunki do sprawowania opieki. Inkubatory z dostępem do rozmaitych opcji ruchu i dodatkowych funkcji stanowią nieocenione wsparcie personelu medycznego w jego pracy. Wysoki poziom bezpieczeństwa i cicha praca są niezbędne dla zapewnienia komfortowych warunków leczenia.

Systemy siłowników elektrycznych LINAK® wnoszą dodatkową wartość do inkubatorów dla noworodków, oferując wiele korzyści, takich jak:

  • różnorodność rozwiązań w zakresie ruchu dla większej swobody projektowania
  • optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjenta
  • OneConnect™ - rozwiązanie cyfrowe z możliwością serwisowania urządzeń w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania
 

różnorodność rozwiązań w zakresie ruchu dla większej swobody projektowania

Systemy elektrycznych siłowników liniowych LINAK są konstruowane na zasadzie modułowej i projektowane z myślą o możliwości optymalnego dostosowania ich do potrzeb opieki nad noworodkami.

LINAK oferuje rozmaite napędy i rozwiązania systemowe do zastosowań w inkubatorach szpitalnych dla noworodków, realizujące zarówno podstawowe, jak i zaawansowane schematy ruchu w układzie pojedynczym lub równoległym. Zapewniają one płynny i precyzyjny ruch, który jest niezbędny dla optymalnego działania inkubatora.

 

Optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjenta

Możliwość ustawienia elementów inkubatora w różnorodnych pozycjach pozwala na uzyskanie maksymalnie ergonomicznej pozycji stołu, z korzyścią zarówno dla noworodka, jak i personelu medycznego. Łatwa regulacja inkubatora zapewnia za każdym razem odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa.

 

Rozwiązanie cyfrowe OneConnect™ z możliwością serwisowania urządzeń w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania

LINAK słynie z niezawodnych produktów, które odznaczają się długotrwałym i bezawaryjnym działaniem. Zapewnienie wysokiej wydajności wymaga połączenia optymalnie zaprojektowanych i działających rozwiązań systemowych z niezawodnym dostępem do wsparcia technicznego. Rozwiązanie LINAK OneConnect zapewnia zdalny dostęp do danych serwisowych, umożliwiając szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów z dowolnego miejsca na świecie. W ten sposób zapewniamy długi czas sprawnego działania inkubatora.

Czytaj więcej

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt