Biurka

Biurka

Systemy na bazie siłowników LINAK pomagają zapewnić optymalny poziom ergonomii pracy przy biurkach z regulacją wysokości.

Zobacz film
Biurka

Systemy siłowników do biurek

Rosnąca liczba pracowników biur spędza coraz więcej czasu w pozycji siedzącej. Coraz silniejszy nacisk na poprawę ergonomii w miejscu pracy powoduje wzrost zainteresowania biurkami z regulacją wysokości. Ponadto miany zachodzące w obrębie metod pracy, polegające m.in. na częstym współdzieleniu jednego biurka przez większą liczbę osób, również wymagają wprowadzenia całkiem nowego typu biurek. Firma LINAK oferuje szeroki wybór systemów siłowników do stołów biurowych, które łączą w sobie wiele godnych uwagi zalet.

  • Niezawodne i innowacyjne systemy siłowników
  • Ekologiczne i proste w montażu rozwiązania
  • Współpraca z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem

Badania pokazują, że 95% wszystkich dolegliwości kręgosłupa jest spowodowanych brakiem aktywności. W obliczu poważnych konsekwencji dla zdrowia w postaci choroby niedokrwiennej serca, cukrzycy i przewlekłego zmęczenia brak aktywności jest przedmiotem rosnącego zaniepokojenia organizacji na całym świecie. Towarzyszy temu wola zapewnienia ruchu oraz ergonomicznego wyposażenia w miejscu pracy. Nowoczesne rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych zapewniają optymalną regulację położenia w biurkach i zachęcają pracowników do zmiany pozycji podczas pracy z korzyścią dla zdrowia oraz wydajności.

Niezawodne i innowacyjne systemy siłowników
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Serie wymagających testów gwarantują wytrzymałość i długą żywotność bez zapotrzebowania lub z minimalnym zapotrzebowaniem na konserwację. Zakłady produkcyjne firmy LINAK w Europie i Stanach Zjednoczonych zapewniają niezmiennie najwyższą jakość. Jednocześnie nasi pracownicy nieustannie podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej, opracowując kolejne nowatorskie technologie, takie jak system antykolizyjny PIEZO™ czy aplikacje Desk Control™.

Łatwe w montażu rozwiązania pozwalające chronić środowisko
Większość wytwarzanych przez LINAK systemów do biurek jest wykonana w technologii PVC-free™ (nie zawiera PCW). Skrzynki kontrolne są standardowo oferowane z technologią ZERO™, która umożliwia ograniczenie zużycia energii w trybie gotowości do poziomu poniżej 0,1 W. Troska o środowisko, zarówno w skali globalnej, jak i lokalnej, jest naszym zobowiązaniem, które traktujemy priorytetowo. Wszystkie elementy rozwiązań LINAK doskonale do siebie pasują, co przekłada się na uproszczenie montażu metodą Plug & Play™. Niezwykle intuicyjny system LINAK Kick & Click™ czyni montaż jeszcze łatwiejszym.

Współpraca z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem
Niezależnie od konstrukcji biurka w ofercie LINAK można znaleźć produkty odpowiednie do wykorzystania w nawet najbardziej niestereotypowych rozwiązaniach. We współpracy z klientami wykorzystujemy zdobyte na przestrzeni ponad 30 lat działalności doświadczenia w zakresie tworzenia elektrycznych siłowników liniowych. Globalna obecność pozwala nam być zawsze bliżej klientów i lepiej im służyć.

Czytaj więcej
System do biurek
Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

Kick & Click play-icon

Kick & Click – innowacyjny sposób montażu biurka

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji play-icon

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy play-icon

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Więcej o stołach biurowych

Elektryczna regulacja stołu biurowego idealnie harmonizuje z dynamicznym i nowoczesnym stylem pracy.

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1

Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

Broszura Move

Broszurka, z której dowiesz się dlaczego warto i jak użytkować stoły z regulacją wysokości.

PIEZO – technologia antykolizyjna oparta na rozwiązaniu sprzętowym

Zadbaj o wydłużenie okresu eksploatacji swojego biurka, wprowadzając system przeciwkolizyjny PIEZO™ Dowiedz się więcej na temat zastosowań technologii PIEZO.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Ekologiczne standardy – produkty niezawierające PCW

Istnieje wiele alternatyw dla materiałów zawierających PCW. Poznaj powody, dla których postanowiliśmy dostosować się do nowych standardów ochrony środowiska naturalnego, rezygnując z PCW.

Mobilność

Zadbaj o mobilność swojego rozwiązania z akumulatorem BA001. Inspiracji można poszukać w naszej broszurze.

Rozwiązania do biurek

LINAK zapewnia płynną i cichą regulację w różnego rodzaju biurkach i stanowiskach roboczych. Zarówno poprzez same kolumny podnoszące jak i kompletne systemy ramy.

Czytaj więcej

Systemy do biurek

Biurka i stoły biurowe są dostępne w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Z dwiema lub trzema nogami. Z kolumnami o przekroju prostokątnym, owalnym lub okrągłym. Bez względu na konstrukcję systemy dla biurek i stołów biurowych dostępne są w kilku wariantach wykonania. Trzy najczęściej stosowane to: kolumny liniowe, kolumny z obudową silnika i siłowniki do zabudowy.

Filmy poświęcone biurkom

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach na bazie siłowników elektrycznych do biurek. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

Sześć wskazówek LINAK, jak uczynić swoją pracę bardziej ergonomiczną play-icon

Sześć wskazówek LINAK, jak uczynić swoją pracę bardziej ergonomiczną

Regularne ćwiczenia to za mało play-icon

Regularne ćwiczenia to za mało

Wstań dla zdrowia play-icon

Wstań dla zdrowia

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.