Skontaktuj się z Nami Tutaj
Biurka

Biurka

Systemy na bazie siłowników LINAK pomagają zapewnić optymalny poziom ergonomii pracy przy biurkach z regulacją wysokości.

Biurka

Systemy siłowników do biurek

Rosnąca liczba pracowników biur spędza coraz więcej czasu w pozycji siedzącej. Coraz silniejszy nacisk na poprawę ergonomii w miejscu pracy powoduje wzrost zainteresowania biurkami z regulacją wysokości. Ponadto miany zachodzące w obrębie metod pracy, polegające m.in. na częstym współdzieleniu jednego biurka przez większą liczbę osób, również wymagają wprowadzenia całkiem nowego typu biurek. Firma LINAK oferuje szeroki wybór systemów siłowników do stołów biurowych, które łączą w sobie wiele godnych uwagi zalet.

  • Niezawodne i innowacyjne systemy siłowników
  • Ekologiczne i proste w montażu rozwiązania
  • Współpraca z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem

Badania pokazują, że 95% wszystkich dolegliwości kręgosłupa jest spowodowanych brakiem aktywności. W obliczu poważnych konsekwencji dla zdrowia w postaci choroby niedokrwiennej serca, cukrzycy i przewlekłego zmęczenia brak aktywności jest przedmiotem rosnącego zaniepokojenia organizacji na całym świecie. Towarzyszy temu wola zapewnienia ruchu oraz ergonomicznego wyposażenia w miejscu pracy. Nowoczesne rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych zapewniają optymalną regulację położenia w biurkach i zachęcają pracowników do zmiany pozycji podczas pracy z korzyścią dla zdrowia oraz wydajności.

Niezawodne i innowacyjne systemy siłowników
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Serie wymagających testów gwarantują wytrzymałość i długą żywotność bez zapotrzebowania lub z minimalnym zapotrzebowaniem na konserwację. Zakłady produkcyjne firmy LINAK w Europie i Stanach Zjednoczonych zapewniają niezmiennie najwyższą jakość. Jednocześnie nasi pracownicy nieustannie podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej, opracowując kolejne nowatorskie technologie, takie jak system antykolizyjny PIEZO™ czy aplikacje Desk Control™.

Łatwe w montażu rozwiązania pozwalające chronić środowisko
Większość wytwarzanych przez LINAK systemów do biurek jest wykonana w technologii PVC-free™ (nie zawiera PCW). Skrzynki kontrolne są standardowo oferowane z technologią ZERO™, która umożliwia ograniczenie zużycia energii w trybie gotowości do poziomu poniżej 0,1 W. Troska o środowisko, zarówno w skali globalnej, jak i lokalnej, jest naszym zobowiązaniem, które traktujemy priorytetowo. Wszystkie elementy rozwiązań LINAK doskonale do siebie pasują, co przekłada się na uproszczenie montażu metodą Plug & Play™. Niezwykle intuicyjny system LINAK Kick & Click™ czyni montaż jeszcze łatwiejszym.

Współpraca z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem
Niezależnie od konstrukcji biurka w ofercie LINAK można znaleźć produkty odpowiednie do wykorzystania w nawet najbardziej niestereotypowych rozwiązaniach. We współpracy z klientami wykorzystujemy zdobyte na przestrzeni ponad 30 lat działalności doświadczenia w zakresie tworzenia elektrycznych siłowników liniowych. Globalna obecność pozwala nam być zawsze bliżej klientów i lepiej im służyć.

Czytaj więcej
System do biurek

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą play-icon

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą

play-icon

Panele biurkowe DPG – Zaprojektowane, aby kształtować dobre nawyki

play-icon

Korzystaj lepiej ze swojego biurka z regulacją wysokości dzięki aplikacji Desk Control

DL PLUS - Kolumny podnoszące w ultranowoczesnej stylistyce play-icon

DL PLUS: Kolumny podnoszące w ultranowoczesnej stylistyce

Pracownik stojący przy biurku wyposażonym w mechanizm regulacji wysokości na bazie trzyczęściowej szybkobieżnej kolumny podnoszącej LINAK High-speed play-icon

Szybkobieżne kolumny podnoszące DL PLUS™ High-speed

Kobieta stojąca przy biurku do pracy siedząco-stojącej, wyposażonym w produkty LINAK. play-icon

Poprawa stanu zdrowia dzięki zastosowaniu biurek do pracy siedząco-stojącej

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy play-icon

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy

Kick & Click play-icon

Kick & Click – innowacyjny sposób montażu biurka

Desk Sensor 1 — urządzenie zapobiegające uszkodzeniom play-icon

Desk Sensor 1 — urządzenie zapobiegające uszkodzeniom

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1

Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

MOVE – W jaki sposób biurka do pracy siedząco-stojącej przyczyniają się do poprawy wydajności pracy

Zmniejsz liczbę dni nieobecności w pracy spowodowanej chorobą i stwórz nowoczesne środowisko biurowe dzięki biurkom do pracy siedząco-stojącej z napędem elektrycznym. Atrakcyjna inwestycja dla pracodawców i ich pracowników.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązywanie problemów - przewodnik po systemach LINAK® do biurek

Nie wiesz jak aktywować system regulacji biurka. Chcesz sprawdzić co oznacza kod błędu wyświetlany na pilocie lub poprawnie zamontować skrzynkę kontrolną LINAK. Nie ma problemu! Nasz Przewodnik po rozwiązywaniu problemów przeprowadzi Cię przez każdą sytuację.

Rozwiązania do biurek z technologią Anti-Collision™

Chroń swoje biurko z elektryczną regulacją wysokości przed potencjalnymi uszkodzeniami, zarówno podczas jego podnoszenia, jak i opuszczania. Poznaj czułe rozwiązania Anti-Collision™ od LINAK.

Rozwiązania do biurek

LINAK zapewnia płynną i cichą regulację w różnego rodzaju biurkach i stanowiskach roboczych. Zarówno poprzez same kolumny podnoszące jak i kompletne systemy ramy.

Czytaj więcej

Systemy do biurek

Biurka i stoły biurowe są dostępne w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Z dwiema lub trzema nogami. Z kolumnami o przekroju prostokątnym, owalnym lub okrągłym. Bez względu na konstrukcję systemy dla biurek i stołów biurowych dostępne są w kilku wariantach wykonania. Dwa najczęściej stosowane to: kolumny liniowe i kolumny z obudową silnika.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt