W jaki sposób rozwiązania LINAK usprawniają zastosowania przemysłowe

Rozwiązania oparte na zastosowaniu siłowników LINAK wyznaczają nowe standardy trwałości w obszarze elektrycznych napędów liniowych. Wszystkie podzespoły są poddawane testom pod kątem odporności na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych i środowiskowych, takich jak: zmiany temperatury, długotrwałe wibracje, udary, woda i wysokie zapylenie.

Bardzo wielu producentów z sektorów takich jak hodowla, rolnictwo, energetyka, budownictwo, a także maszyny przemysłowe – i wielu innych – korzysta z rozwiązań na bazie siłowników LINAK chcąc ograniczyć potrzebę konserwacji i liczbę przestojów produkcyjnych do niezbędnego minimum, jak również wybiera rozwiązania z technologią zintegrowanego sterowania (IC) w celu zoptymalizowania precyzji działania swoich urządzeń.

Realizacje

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.