Skontaktuj się z Nami Tutaj
Stojaki multimedialne

Podnośniki do telewizorów

Siłowniki LINAK zapewniają płynne i bezgłośne podnoszenie telewizorów zabudowanych w szafkach, łóżkach wypoczynkowych i innych meblach.

Podnośniki do telewizorów

Bezgłośne rozwiązania z zastosowaniem siłowników do podnośników do telewizorów

Wielkoekranowe telewizory na stałe zagościły już w naszych domach. W związku z tym coraz większe znaczenie ma obecnie możliwość ukrycia telewizora na czas, gdy nie jest on używany. Część użytkowników jest zdania, że duże ekrany zajmują cenne miejsce, które chcieliby przeznaczyć do innych celów; w opinii innych duży sprzęt zakłóca całościowy wystrój wnętrza. Niezależnie od sytuacji siłowniki LINAK potrafią sprostać tym wyzwaniom i oferują producentom wiele korzyści biznesowych.

  • Płynny ruch i pełna swoboda projektowania
  • Niezawodne, trwałe i łatwe w montażu systemy siłownikowe
  • Bezgłośna praca i niskie zużycie energii w trybie gotowości

Telewizory można znaleźć dziś praktycznie wszędzie. Jesteśmy nim otoczeni w zakładach pracy, na ulicy i w domu. Coraz więcej użytkowników chce jednak mieć możliwość ukrycia ekranu na czas, gdy nie jest on używany. Siłowniki LINAK to idealne rozwiązanie w zastosowaniach wymagających mechanicznej regulacji wysokości podnośników do telewizorów i każdego innego sprzętu audio-wizualnego zabudowanego w szafkach, łóżkach wypoczynkowych i innych meblach.

Ruch równie elegancki co wygląd
Płynny ruch z intuicyjną obsługą. Właśnie tak powinna odbywać się regulacja podnośników do telewizorów. Systemy siłowników LINAK są wyposażone w funkcję płynnego startu i zatrzymania, która zapobiega gwałtownym ruchom mogącym doprowadzić do uszkodzenia sprzętu. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom system LINAK można z łatwością dopasować do konstrukcji schowka bez uszczerbku dla estetyki.

Trwałe i proste w montażu systemy siłowników
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty firmy LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Ma to na celu zapewnienie długiej żywotności i bezawaryjnego działania w rozwiązaniu klienta. Zintegrowana z systemem technologia PIEZO™ zapobiega uszkodzeniom telewizora podczas przemieszczania. Z kolei technologia LINAK Plug and Play™ pozwala złożyć system szybko i łatwo, co przekłada się na oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy.

System, który chroni środowisko naturalne
Regulacja wysokości podnośnika telewizora nie powinna zakłócać oglądania. Praca siłowników LINAK odbywa się przy zachowaniu minimalnego poziomu hałasu, a technologia ZERO™ umożliwia wprowadzenie na rynek rozwiązania o niemal zerowym zużyciu energii w trybie gotowości. 

 
Czytaj więcej
System podnośnika do telewizorów

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy play-icon

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do stojaków na ekrany i monitory

Systemy kolumn LINAK zapewniają możliwość regulacji wysokości i kąta ustawienia monitorów wykorzystywanych w salach wykładowych, salonach wystawowych, salach spotkań i pomieszczeniach konferencyjnych, a także w domach prywatnych.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt