Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 4 października 2016

Regulacja wysokości blatów kuchennych za pomocą smartfona

Innowacyjny adapter Bluetooth LINAK został właśnie wzbogacony o aplikację mobilną. Umożliwia ona regulację wysokości blatów kuchennych za pomocą smartfona lub tabletu.

Jeśli chodzi o nowoczesne rozwiązania dla kuchni, firma LINAK jest przede wszystkim producentem urządzeń do płynnej i bezgłośnej regulacji. Tymczasem nowa aplikacja wyznacza zupełnie nowe standardy. Adapter LINAK Bluetooth® w połączeniu z nową aplikacją, pozwala na regulację wysokości blatów kuchennych za pomocą urządzenia przenośnego! 

Nowa aplikacja dla kuchni
Nowa aplikacja do regulacji wysokości blatów w kuchniach jest dostępna na tablety i smartfony z systemami iOS oraz Android.

Na ekranie smartfona wyświetlane są przyciski zmiany wysokości w górę i w dół oraz wskazanie aktualnej wysokości blatu. W razie mało prawdopodobnej awarii systemu na ekranie wyświetlona zostanie jej przyczyna, tak aby ułatwić użytkownikowi uzyskanie szybkiego wsparcia.

Warto dodać, że aplikacja daje wyjątkową możliwość zademonstrowania ruchu w kuchni w dość efektowny sposób. Możliwość regulacji wysokości blatów kuchennych za pomocą smartfona wzbudza zawsze ogromne zainteresowanie. 

Prostota obsługi i instalacji
Rozpoczęcie użytkowania to żaden problem. Wystarczy mieć adapter Bluetooth®LINAK oraz pobrać aplikację ze sklepu App Store lub Google Play. Sama aplikacja jest bezpłatna, a adapter można nabyć w LINAK.

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacja oferuje:

  • funkcjonalne elementy obsługowe z przyciskami do podnoszenia i opuszczania;
  • wskazanie bieżącej wysokości;
  • proste wsparcie – wyświetlanie kodów błędów i odsyłaczy do pomocy technicznej LINAK;
  • technologię Bluetooth Low Energy Technology;
  • wybór ośmiu języków.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.