Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 28 września 2016

Projektanci i architekci z całego świata wprowadzają ruch do swoich projektów

Z przyjemnością prezentujemy nową stronę internetową: www.design-meets-movement.com. Design Meets Movement to powołany do życia przez LINAK projekt, w którym uczestniczą wyjątkowi projektanci i architekci z całego świata.

Architekci i projektanci nawiązują współpracę z firmą LINAK
Jako eksperci w dziedzinie płynności i niezawodności ruchu mamy w LINAK przyjemność współpracować z wieloma utalentowanymi jednostkami i postępowymi organizacjami. Owocem prac znanych i uznanych projektantów w ramach realizowanego przez firmę LINAK programu Design Meets Movement są prawdziwie innowacyjne projekty. Wszystkie one dotyczą takich kategorii, jak meble biurowe, wypoczynkowe, kuchenne itp.

Nowe spojrzenie na meble wyposażone w napęd
Program Design Meets Movement ma na celu zaskakiwanie, inspirowanie i kwestionowanie przyjętego spojrzenia na meble poprzez wprowadzanie ruchomych elementów wyposażenia wnętrz. Mamy nadzieję, że architekci i projektanci z całego świata dostrzegą korzyści wynikające z wprowadzenia ruchu do swoich projektów i uczynią to w ramach inicjatywy Design Meets Movement. W razie potrzeby nasi specjaliści w dziedzinie napędu elektrycznego służą pomocą w kwestiach technicznych. To tu wzornictwo spotyka się z ruchem.

Interesuje Cię inicjatywa Design Meets Movement?
Firma LINAK uczestniczy w targach ORGATEC 2016 w ramach zespołu Design Meets Movement, którego celem jest kwestionowanie przyjętego spojrzenia na meble wyposażone w napęd poprzez wyprowadzenie elementów wyposażenia wnętrz na zewnątrz. Nasze stoisko na targach zaprojektowała znana duńska projektantka Tine Mouritsen, autorka dwóch wcześniejszych projektów tworzonych we współpracy z firmą LINAK, które można zobaczyć na stronie www.design-meets-movement.com.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.