Skontaktuj się z Nami Tutaj
Meble wypoczynkowe

Zastosowania w meblach wypoczynkowych

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają komfortowy ruch w różnego typu meblach wypoczynkowych, takich jak łóżka, fotele rozkładane i sofy.

Siłowniki elektryczne czynią dobre meble lepszymi

Na całym świecie wzrasta zapotrzebowanie na dodatkowe możliwości regulacji położenia w meblach wypoczynkowych, zarówno w środowisku domowym, jak i hotelowo-rekreacyjnym. Użytkownicy odczuwają zwiększoną potrzebę relaksu i odpoczynku po długim dniu pracy i zarazem chcą cieszyć się wyższym komfortem. W LINAK pomagamy producentom uczynić ich meble bardziej elastycznymi, lepszymi i bardziej intuicyjnymi w obsłudze. Wybór systemu z asortymentu LINAK oznacza:

  • gwarancję niezawodnych i wytrzymałych systemów zapewniających wysoki poziom komfortu
  • dostęp do wszystkich opcji bogatej oferty produktowej
  • możliwość współpracy z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem

Nasze systemy siłowników pozwalają tworzyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Konstrukcja oparta na mocnym napędzie
Siłowniki LINAK są przeznaczone do codziennej eksploatacji i słyną z dożywotniej trwałości. Nasze rozwiązania muszą być wytrzymałe i niezawodne na każdym etapie, od rozwoju, przez produkcję, aż po montaż i użytkowanie. Wszystkie produkty są poddawane rygorystycznym testom – także jako system – i spełniają wszystkie wymagane normy oraz wymogi rynkowe. Równocześnie są eleganckie i dyskretne pod każdym względem, co w żaden sposób nie wpływa ujemnie na konstrukcję mebla.

Szeroka oferta produktowa
W ofercie LINAK każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka: zarówno kompaktową konstrukcję pasującą do rozkładanego fotela z podnóżkiem, jak i liczne rozwiązania, które dopełnią komfortu łóżka wypoczynkowego. Stwarza to projektantom nieograniczone możliwości tworzenia konfiguracji dostosowanych do potrzeb użytkowników w warunkach zróżnicowania na modele i marki. Z myślą o użytkownikach dbających o środowisko naturalne oferujemy producentom możliwość wprowadzenia do rozwiązań technologii ZERO™, która obniża poziom zużycia energii w trybie gotowości niemal do zera.

Zaufany partner o globalnym zasięgu
W LINAK już od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji siłowników elektrycznych. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę o kompletne systemy i zróżnicowane rozwiązania obsługowe. W naszej działalności wyznajemy zasadę otwartości na współpracę, zapewniamy łatwy dostęp do aktualnej wiedzy na temat rynku i za pośrednictwem oddziałów na całym świecie w każdej chwili służymy klientom wymaganym wsparciem.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

LINAK – produkcja według światowych standardów play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.