Meble wypoczynkowe

Zastosowania w meblach wypoczynkowych

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają komfortowy ruch w różnego typu meblach wypoczynkowych, takich jak łóżka, fotele rozkładane i sofy.

Zastosowania w meblach wypoczynkowych

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają komfortowy ruch w różnego typu meblach wypoczynkowych, takich jak łóżka, fotele rozkładane i sofy.

Siłowniki elektryczne czynią dobre meble lepszymi

Na przestrzeni ostatniej dekady zaobserwować można rosnące zapotrzebowanie na możliwość regulacji położenia w meblach wypoczynkowych. Użytkownicy odczuwają zwiększoną potrzebę relaksu i odpoczynku po długim dniu pracy i zarazem chcą cieszyć się wyższym komfortem. W LINAK dokładamy starań, aby meble były jeszcze lepsze, bardziej intuicyjne w obsłudze i konstrukcyjnie dopracowane – zapewniając klientom wysoką wartość użytkową. Wybór rozwiązania z asortymentu LINAK oznacza:

  • gwarancję niezawodnych i wytrzymałych systemów zapewniających wysoki poziom komfortu
  • dostęp do wszystkich opcji bogatej oferty produktowej
  • możliwość współpracy z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem

Systemy siłowników LINAK pozwalają tworzyć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Za pośrednictwem zaawansowanych systemów producenci mogą oferować zarówno proste i intuicyjne w obsłudze produkty z myślą o zapewnieniu optymalnego komfortu użytkowania, jak i systemy rozbudowane o dodatkowe funkcje, takie jak np.  obsługa za pomocą pilota, mechanizm masażu czy oświetlenie pod łóżkiem. 

Konstrukcja oparta na mocnym napędzie
Produkty LINAK są przeznaczone do codziennej eksploatacji i słyną z dożywotniej trwałości. Oznacza to, że rozwiązania muszą być wytrzymałe i niezawodne na każdym etapie, od rozwoju, przez produkcję, aż po montaż i użytkowanie. Wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom – także jako system – i spełniają wszystkie wymagane normy oraz wymogi rynkowe.

Szeroka oferta produktowa
W ofercie LINAK każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka: zarówno kompaktową konstrukcję, jak i liczne funkcje. Stwarza to projektantom nieograniczone możliwości tworzenia konfiguracji dostosowanych do potrzeb użytkowników w warunkach zróżnicowania na modele i marki. Z myślą o użytkownikach dbających o środowisko naturalne oferujemy producentom możliwość wprowadzenia do rozwiązań technologii ZERO™, która obniża poziom zużycia energii w trybie gotowości niemal do zera. 

Zaufany partner o globalnym zasięgu
W LINAK już od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji siłowników elektrycznych. W naszej działalności wyznajemy zasadę otwartości na współpracę, zapewniamy łatwy dostęp do aktualnej wiedzy na temat rynku i za pośrednictwem oddziałów na całym świecie w każdej chwili służymy klientom wymaganym wsparciem.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych play-icon

Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych

LINAK – produkcja według światowych standardów play-icon

LINAK – produkcja według światowych standardów

Pliki

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.