Wiadomości 8 lutego 2016

Panele obsługowe stworzone specjalnie z myślą o kuchniach

Kontroluj do 3 niezależnych od siebie ruchów za pomocą jednego panelu obsługowego. Teraz jest to możliwe dzięki nowym modelom DPF2K i DPF3K, stworzonym specjalnie z myślą o kuchniach.

W kuchniach możliwe jest wprowadzenie mebli i rozwiązań z regulacją położenia. Mogą to być na przykład: wyspa kuchenna z regulacją wysokości, chowany okap, wielofunkcyjny stolik pomocniczy lub opuszczane elementy szafek.

Do kontroli ruchu wymienionych elementów służy panel obsługowy. Do swojej oferty włączyliśmy właśnie dwa panele obsługowe, stworzone specjalnie z myślą o kuchniach z maksymalnie trzema położeniami odniesienia/niezależnymi ruchami. Nowe modele to DPF2K i DPF3K (z rodziny paneli biurkowych DPF).

Nowe panele obsługowe pozwalają na dostosowanie położenia różnorodnych elementów wyposażenia kuchni za pomocą pojedynczego urządzenia. Wyobraź sobie chowany okap nad wyspą kuchenną z regulacją wysokości. Urządzenie DPF2K umożliwia na przykład ustalenie położenia okapu niezależnie od wysokości blatów wyspy kuchennej.

Obejrzyj także film wyprodukowany przez należącą do szwedzkiego koncernu Nobia firmę HTH - duńskiego producenta mebli kuchennych, w tym szafek z rozwiązaniami do optymalizacji przechowywania. Panel obsługowy DPF3K umożliwia wprowadzenie regulacji położenia poszczególnych szafek za pomocą pojedynczego urządzenia.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.