Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

HC40 - wyjątkowy i konfigurowalny

Piloty HC40 FRAME™ Advanced i HC40 TWIST™ Advanced to wielofunkcyjne i konfigurowalne piloty bezprzewodowe do obsługi łóżek w domach opieki i domowych łóżek medycznych, które w doskonały sposób łączą w sobie zaawansowaną funkcjonalność i nowoczesną stylistykę. Systemy z HC40 nie podlegają certyfikacji IEC 60601-1, ale jako wyposażenie dodatkowe zapewniają nowy poziom komfortu i łatwości obsługi z korzyścią zarówno dla opiekunów, jak i pacjentów.

Zaprojektowane z myślą o uproszczeniu regulacji położenia łóżka poprzez intuicyjny interfejs, wyposażony w czytelne, podświetlane ikony ruchu, te uniwersalne piloty zapewniają łatwą nawigację i komfortowy w odbiorze obraz z automatycznym dostosowaniem jasności wyświetlacza do bieżących warunków otoczenia. Uniwersalne komunikaty nie wymagają tłumaczenia, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku środowisk różnorodnych językowo.

Modele HC40 FRAME™ Advanced i HC40 TWIST™ Advanced to dodatkowe piloty obsługowe, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników.

 

Elegancki i funkcjonalny

Zaprojektowane z myślą o podniesieniu jakości opieki i wygody użytkowania, inspirowane eleganckim, skandynawskim wzornictwem, te doskonale zaprojektowane piloty są niezwykle funkcjonalne, a przy tym harmonijnie komponują się z każdym wnętrzem.

Konfiguracja przycisków zapewnia dostęp do zapisanych ustawień za jednym naciśnięciem, dzięki czemu regulacja położenia łóżka jest łatwa i szybka.

Pilot LINAK HC40 do domowych łóżek medycznych i łóżek w domach opieki leżący na stoliku nocnym

 

Tryby dzienny i nocny

Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość dostosowania ustawień wyświetlacza do różnych warunków oświetleniowych.

Pilot HC40 zmniejsza natężenie światła w porze nocnej dla większego komfortu. Gdy zachodzi potrzeba sprawdzenia czasu, alarmu lub włączenia światła naprowadzającego, wystarczy dwukrotnie potrząsnąć pilotem na boki, aby włączyć wbudowaną latarkę, która podświetli drogę w ciemności.

Piloty LINAK HC40 do domowych łóżek medycznych i łóżek w domach opieki z podświetleniem adaptacyjnym, podświetlającym stopy

 
 
 

Zdjęcie opcji położenia w pilocie LINAK HC40 do domowych łóżek medycznych i łóżek w domach opieki

Wiele ikon
Ikony ułatwiające regulację ruchu

  • Jeden pilot dla wszystkich użytkowników
  • Dla użytkowników różnojęzycznych
  • Intuicyjne ikony

Pilot LINAK HC40 z wbudowaną latarką, ułatwiającą poruszanie się w ciemności

Tryby dzień i noc
Dostosowanie jasności do warunków dnia i nocy

  • Przyciemnione podświetlenie wyświetlacza w porze nocnej
  • Podświetlane przyciski
  • Ustawienie położenia do spania i siedzenia
  • Oświetlenie pod łóżkiem i latarka włączana przez potrząśnięcie

Dwa piloty LINAK HC40 z opcjami personalizacji za pomocą logo

Personalizacja
Możliwość rozróżnienia łóżek

  • Logo na wyświetlaczu
  • 3 skróty do zapisanych pozycji
  • Personalizowane komunikaty
 
Pilot LINAK HC40 FRAME do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot HC40 do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pliki

Więcej o łóżkach medycznych

Łóżko jest naturalnym punktem wyjścia dla poszukiwań innowacyjnych sposobów na zapewnienie osobom chorym większej niezależności. Oferta produktowa LINAK doskonale sprawdza się w rozwiązaniach wykorzystywanych w łóżkach medycznych.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

HC40 FRAME™ Advanced i HC40 TWIST™ Advanced

Komfort, wygoda i jakość w jednym pilocie do obsługi funkcji regulacji położenia w domowych łóżkach medycznych i łóżkach w domach opieki - zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkownika.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt